LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis československých knihovníků, ročník XIV./1935, číslo 4.-6.
Bohuslav Koutník a kol. (red.)
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 143-216..
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, stránky jsou mírně zažloutlé, nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis československých knihovníků, ročník X./1931, číslo 1.-2.
Ladislav Jan Živný (red.)
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 72.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a v horní i dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis československých knihovníků, ročník X./1931, číslo 3.-4.
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, strany 73-128.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Časopis československých knihovníků, ročník X./1931, číslo 5.
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, strany 129-180.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Styl a význam - Studie o básnících [Jiří Kolář, Vladimír Holan, Bohuslav Reynek, František Gellner, Jiří Šiktanc, Petr Bezruč]
Miroslav Červenka
Nakl. ČS. spisovatel, Praha, 1991. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 274 stran, první vydání, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz obr.).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Časopis československých knihovníků, ročník XVII./1938, číslo 1., 2. a 4.
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 16 x 22 cm, strany 112.
Stav velmi dobrý, obálky jsou na okrajích lehce zažloutlé a mírně otřepené, nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Labuť je divný pták. Soubor české světské lyriky doby gotické (poezie českého středověku)
Václav Černý ed.
Mladá fronta, Praha 1999.
Velmi dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Staročeská milostná lyrika (obsah - poezie českého středověku, literárněvědná studie)
Václav Černý
Vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu, 8°, 314 str. + obr. přílohy.
Desky mírně odřeny. Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Eseje a studie ze starší české literatury
Josef Vašica
Nakl. Tilia, Praha 2001. Připravil L.Pavera. Původní brož, měkká vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 358 stran, první vydání.
Stav pěkný (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Počátky krásné prózy novočeské - Příspěvek k literárním dějinám doby Jungmannovy (národní obrození)
Felix Vodička
Nakl. Melantrich, Praha 1994. Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 366 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prokletí slavných
František Cinger
Mladá fronta, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 290.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Od renesance k baroku - Proměny umění a literatury 1400 - 1700
Wylie Sypher
Vydal Odeon, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 15,5 x 21 cm, 244 stran a 41 vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od Poea k postmodernismu - proměny americké prózy
Martin Hilský -Jan Zelenka (eds.)
Nakl. Odeon - H + H, Praha 1993. 1. vydání. Původní brož, měkká vazba. (14,5 x 20,5 cm), 516 stran.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Antonínu Sovovi Kytka polního kvítí z Pacova
lept a kresby Alois Moravec
Vyd. Krajské nakl. Havlíčkův Brod, 1958. Volné archy v původní obálce, 8°, 77 stran.
Dobrý stav (pozn. bez celofánového obalu, s papírovým pouzdrem)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Střepy zrcadel - Eseje a kritiky (Arthur Breisky)
Arthur Breisky
Spisy A. Breiského, sv. 2. Nakl. Thyrsus, Praha 1996. Původní vazba s přebalem, 8°, 211 stran. Vydání 2., rozšířené.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Akord, ročník XVIII/1992-1993, číslo 5. Revue pro literaturu, umění a život
Iva Kotrlá a kol.
Sešit, stran 59, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021