LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ani labuť ani Lůna - Sborník k 100. výročí smrti K. H. Máchy [Karel Hynek Mácha, Máj - reedice 1995]
Vydalo nakladatelství Concordia, Praha 1995. Přetisk prvního vydání z roku 1936. Stran 83. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1941. Druhé vydání, stran 454. Původní poloplátěná vazba s přebalem, ochranné kartonové pouzdro. 8°.
Přebal ve hřbetě zažloutlý, hrana knihy mírně zašpiněna. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Matica Slovenská,1988.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný, lehce porušená folie na přebalu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1994. Vydání první, stran 445. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal vzadu lehce odřený, jinak velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s originálním přebalem, 906 stran, vydání první.
Přebal lehce odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Společnost F.X.Šaldy, Praha 2009. Původní sešit, rozměry: 15 x 20 cm, 42 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Společnost F.X.Šaldy, Praha 2009. Původní sešit, rozměry: 15 x 20 cm, 42 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. První vydání, stran 192, 10 obrazových příloh. Původní brož s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Melantrich, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 276 stran, vydání první.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stuttgart, 1992.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dortmund 1980.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Státní vědecká knihovna v Plzni, 1990.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
SPN, Praha 1974. 1. vyd.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 41, rozměry: 12 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a mírně vyšisovaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 27, rozměry: 12 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně zažloutlá a otřepená. Některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 64, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce vyšisovaná, hřbet je v horní i dolní čsti natržený, složky uvolněné. Místy je v textu podtrhávávno a vpisky tužkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 2465 až 2480 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Ani labuť ani Lůna - Sborník k 100. výročí smrti K. H. Máchy [Karel Hynek Mácha, Máj - reedice 1995] Ani labuť ani Lůna - Sborník k 100. výročí smrti K. H. Máchy [Karel Hynek Mácha, Máj - reedice 1995]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/600060-ani-labut-ani-luna-16238743541-1024x1024.jpg)
![Můj život v umění - - [divadelní režisér Stanislavskij - jeho vzpomínky; divadlo] Můj život v umění - - [divadelní režisér Stanislavskij - jeho vzpomínky; divadlo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/600144-muj-zivot-v-umeni-16239574431-1024x1024.jpg)

![Studie z poetiky [Mukařovský - literární věda - Z obsahu: Obecné věci básnictví, Estetika jazyka, Fonologie a poetika, Lyrika, Jan Neruda, Šalda, Karel Čapek, Hlaváček, Nezval, Hálek, Vývoj Čapkovy prózy, Vladislav Vančura, Karel Hynek Mácha] Studie z poetiky [Mukařovský - literární věda - Z obsahu: Obecné věci básnictví, Estetika jazyka, Fonologie a poetika, Lyrika, Jan Neruda, Šalda, Karel Čapek, Hlaváček, Nezval, Hálek, Vývoj Čapkovy prózy, Vladislav Vančura, Karel Hynek Mácha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/600519-studie-z-poetiky-16243528751-1024x1024.jpg)





![Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny] Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/601854-katalog-prvotisku-jihoces-16252422151-1024x1024.jpg)


