LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Kra, Praha (c)1994. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 134 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Melantrich, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 366 stran textu, 24 stran obr. příloh, rozměry: 14 x 20 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1949. Původní poloplátěná vazba se zlacením, s přebalem. Vydání první, stran 583, obr. příl., noty ; 8°.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydává ROZRAZIL, moravské nakladatelství, Brno 1990. Původní brož, 8°, 55 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1940. Původní brož, 8°, 31 stran.
Obálka odřená, volné stránky. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Východočeské nakladatelství, Hradec Králové 1966. Původní brož, měkká vazba; 10,5 x 19,5 cm; 86 stran.
Obálka mírně odřená, dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, 39 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 98, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, stran 72, rozměry: 12 x 17 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 15 cm, 43 stran.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, otřepená a v horní části natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze stránky jsou lehce zažloutlé, nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 45.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, u sponek jsou stopy po rzi.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, cca 24 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1995. Původní brož, 12°, 76 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 79, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 14, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce zažloutlý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 45.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 2625 až 2640 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk
















