KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Třetí Everest
P.Bém, R.Švaříček
Edice Livingstone, 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
480Kč
Bez daně: 480Kč
Renaissanční touhy v umění (ed. Aventinum)
Jiří Karásek ze Lvovic - podpis!
Otakar Štorch-Marien, Praha 1926. Edice Aventinum, sv. 123. Původní brož, 8°, 120 stran.
Obálka zašpiněná, lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu. Jedna ze složek vytržena ze hřbetu. Velmi slušný stav (viz foto)!
700Kč
Bez daně: 700Kč
Od Moravy k Váhu
M. K. Robuš (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 115.
Velmi dobrý stav, na titulním listu je podpis autora, lehce zažloutlé stránky.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Růžová a bílá knížka (bibliofilie, poezie; věnování a podpis Zdeněk Broman)
Zdeněk Broman - podpis! obálka V. H. Brunner
Tištěno jako soukromý tisk A. Reise, Praha, nedatováno. Číslovaný výtisk, č. 291. Původní kartonová ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
František Kobliha (1877 - 1962)
Ex-libris
Dřevoryt - podepsáno. Rozměr: 143 x 111. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Srna (dřevoryt, Ferdiš Duša) podpis
Ferdiš Duša
Grafický list.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nová země (podpis Emil Juliš)
Emil Juliš (podpis)
Čs. spisovatel, Praha 1992. Brožovaná, 96 stran, rozměry: 12,5 x 19 cm
Velmi dobrý stav. Podpis autora
360Kč
Bez daně: 360Kč
Tajemný triplet
Gustav Kubský
Poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, 123 stran.
Dobrý stav, hřbet v horní i dolní části mírně natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
O třeboňském rybolovu (pergamenová vazba, podpis Karel Štěch, rybářství)
Adolf Heyduk
Krajské nakl. České Budějovice, 1958. Pergamenová vazba - pův. obálka je vevázána, stran 20. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav výborný, kniha j vložena do kartonového pouzdra. Podpis Karel Štěch.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Žena, jež byla v pekle
Dora Sigerson Shorter; přeložil Otto F. Babler (podpis!)
Sáňka 4831. Volné archy v původní obálce, 8° (26 x 17,7 cm), 12 nečíslovaných stran. Tištěno na ručním papíře.
Pěkný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vrh kostek nikdy nevyloučí náhodu - (1 grafika Karel Demel)
Stéphane Mallarmé
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 13,5 x 28,5 cm.
Složky jsou ve výborném stavu, obálka je lehc opotřebená a na hřbetě natržená.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Diogenův žák. Komedie o pěti obrazech ze života filosofů chudoby (divadelní hra, bibliofilie; věnování a podpis Ivan Holub)
Ivan Holub - podpis!
Komedie o pěti obrazech ze života filosofů chudiny. Vesmír, Praha 1946. Původní brož, 8°, 53 stran. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Biblický rok (12 x grafika, Jaroslav Dajč)
Jaroslav Dajč (podpis)
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velice dobrý ,jen obálka je vlevo dole mírně natržená. Na obálce je podpis autora.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Georg Jilovsky (1884-1958) Ex-libris Ludwig Elischak
Georg Jilovsky
Lept; 1917 - signováno. Rozměry: 160 x 120 mm. ..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Příslib (dřevoryt, Alois Moravec) podpis
Alois Moravec (podpis)
Grafický list.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021