LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 12 x 19 cm, stran 134.
Velmi dobrý stav. Stránky jsou lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Ústav pro českou literaturu AV ČR, Praha 2014. Brožovaná, stran 186, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 339.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Druhé vydání se 17 obrázky. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 226 stran, vevázána obálka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehceodřené a mírně ušpiněné.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydal Štorch-Marien, Praha 1922. Brožovaná, 202 stran, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 361, rozměry: 13,5 x 21 cm, vydání první.
Velmi dobrý stav. obálka je odřená, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 632, vydání první.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 15 x 21,5 cm. 183 stran.
Stav dobrý. Obálka je odřená a otřepená se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Residenz Verlag, 1994.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 145-200, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní čáti mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1987.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1931 jako 303 svazek edice Aventinum. Spisy bratří Čapků, sv. XXVIII. Původní brož, měkká vazba, 259 stran, rozměr: 13 x 19 cm.
Vazba ve hřbetě rozlepena, volné stránky, obálka odřená, stránky po okrajích zažloutlé a otřepené. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením; 24,5 x 17 cm, stran 334.
Stav pěkný.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Sešity, stránkováno průběžně. Rozměry: 23 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran 128, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 85, rozměry: 15 x 20 cm.
Dobrý stav, obálka je otřepená. Hřbet je potrhaný, v horní části se ztrátou, zadní roh obálky je také se ztrátou. Některé složky uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2481 až 2496 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk










![Paměti [Sergej Ejzenštejn - ruský filmový režisér, film, filmová tvorba, avantgarda, Sovětský svaz, Rusko; edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 69] Paměti [Sergej Ejzenštejn - ruský filmový režisér, film, filmová tvorba, avantgarda, Sovětský svaz, Rusko; edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 69]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/603186-pameti-avantgarda-sssr-kr-16264439461-1024x1024.jpg)




