NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hancock House Publischers, 1978.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha obsahuje zprávy o stavu jednotlivých odvětví průmyslu a živností v Plzni a okolí za rok 1851.&..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Wien, Albertina / Milano, Skira Editore 2009, původní brožovaná vazba, 311 stran s 288 fotografiemi a reprodukcemi, 24 x 28 cm, text je v němčině.
Výborný stav. / Perfekter Zustand.
1 650Kč
Bez daně: 1 650Kč
Bez daně: 1 650Kč
Kolín 1966.
Velmi slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Reuss, František Ambrož (1761-1830):
Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen
..
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Verlag Josef Knecht, 1995.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, stran 184.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Kolín 1967.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Birkhäuser-Publishers for Architecture, 2003.
Dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Berlín 1972.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm,, stran 188 - včetně obr.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig 1982.
Dobrý stav, lehce natřený přebal na horní straně (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin 1986.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pahl-Rugenstein, Köln 1986.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
dobrý stav. Na hřbetu je polepka. První příspěvek je vytržen z vazby a do knihy je vložen
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 198
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu jsou nálepky. Vyřazený knihovní exemplář.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zákazníci sk




![Pergamon - Burgberg und Altar [průvodce památkami, muzeum antických památek v Berlíně] Pergamon - Burgberg und Altar [průvodce památkami, muzeum antických památek v Berlíně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/673177-pergamon-burgberg-und-alt-16637028581-1024x1024.jpg)




![Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1912 [ Dopisy Jana Kolence z Kolna / Listy psané Johnu Bowringovi] Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1912 [ Dopisy Jana Kolence z Kolna / Listy psané Johnu Bowringovi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714402-vestnik-kralovske-ceske-s-17133320351-1024x1024.jpg)