KATALOGY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Galerie Fanta, Praha [2000], OHFt., unpgn., kl.-8° mit zahlreichen farbigen Wiedergaben.
..
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Fr.Borový, Praha 1937.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 59, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a na okrajích otřepená, na okraji textu jsou poznámky tužkou a pastelkou
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21,5 x 28 cm, 112 stran.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Katalog ke stejnojmenné výstavě v Provinciaal Museum Sterckshof - Zilvercentrum (15. 5. - 15. 8. 199..
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, 28 stran + cca 20 stran obrazové přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená a lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400- 1550. II. díl - Brno. Katalog a monografie z rozsáhlé v..
2 799Kč
Bez daně: 2 799Kč
Bez daně: 2 799Kč
Zdeněk Kirchner / [sestavil Jiří Voves ; text Olaf Hanel ... et al.], Praha : City studio, 1996, 95 ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Národní muzeum, 2015. Brožovaná, rozměry: 20 x 24 cm, 151 stran - včetně vyobrazení
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity jsou volně vložené do obálky, rozměry: 22,5 x 24,5 cm. Stran cca 24, 30 a 8 (množství fotografií).
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1999.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 207 stran + obr. příloha.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Galerie hl.m. Prahy, Křížová chodba a Rytířský sál Staroměstské radnice, červenec-srpen 1988. Původn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran cca 70 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Skici - kresby - grafika. Katalog k výstavě k třístému výročí umělcova narození. Vydala Národní gale..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
New York 1966.
Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Posterlove (plakáty, poster) [výstavní katalog, Karel Míšek, Kari Piippo, James Victore] Posterlove (plakáty, poster) [výstavní katalog, Karel Míšek, Kari Piippo, James Victore]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_259768_1-1024x1024.jpg)




![Od gotiky k renesanci II- Brno- Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400-1550 [Brno, Jihlava, Znojmo - nástěnná, desková a knižní malba, sochařství, architektura, náhrobní kameny, města, hrady, kláštery, kostely apod] Od gotiky k renesanci II- Brno- Výtvarná kultura Moravy a Slezska 1400-1550 [Brno, Jihlava, Znojmo - nástěnná, desková a knižní malba, sochařství, architektura, náhrobní kameny, města, hrady, kláštery, kostely apod]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/437621-od-gotiky-k-renesanci-ii--17303900321-1024x1024.jpeg)







