FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Slovart 2006, s. 125.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Rok vydání: 2011 Kant Praha
Nová
790Kč
Bez daně: 790Kč
Bez daně: 790Kč
Židovské muzeum, Praha 2006. Brožovaná, 156 stran - velké množství fotografií, rozměry: 22x21 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydavatelství Družstevní práce, Praha, 1938. Šestý soukromý a neprodejný tisk,
Pěkný stav.Původní brož, lehce uvolněný hřbet, mírně zašpiněná obálka (viz. obr.), 37 stran.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit, rozměry: 21 x 21 cm, stran 24 - včetně vyobrazení.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydává Národní památkový ústav, Praha. Brožovaná, 166 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav pěkný. Nová kniha.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Reder´s Digest Výběr, Praha 2011. Vydání první, stran 352, bohatý obrazováý materiál. Původní pevná vazba; 28 x 22 cm.
Výborný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Ikar 2003, s. 208.
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
The Monument for Roznov || Pomník pro Rožnov. Photography || Fotografie. ISBN: 80-901825-3-4, Praha,..
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Soubor 12 pohlednic doprovázený cca dvoustránkovým textem, v originální obálce, rozměry: 10,5 x 15 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
První vydání, Praha: Torst 2008, celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 84 nečíslovaných stran s velkoformátovými fotografiemi, 23 x 29 cm, anglicky
nová
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Měkká vazba, rozměry: 24,5 x 30,5 cm, stran 84 - včetně množství fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zoner Press 2008
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Praha, KANT 2012, ISBN: 978-80-7437-059-5
Kniha je nová / Book is new.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydalo: Státní nakl. technické literatury, Praha 1978
229 stran
Stav: dobrý, pevná vazba
Ja..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
KANT, 2002. Původní vazba s přebalem, cca 500 stran.
Velmi dobrý stav, horní strana přebalu nepatrně otřepená.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Zákazníci sk




![Tomáš Garrigue Masaryk - K jeho názorům na umění, hlavně slovesné [5x foto Josef Sudek, upravil Ladislav Sutnar] Tomáš Garrigue Masaryk - K jeho názorům na umění, hlavně slovesné [5x foto Josef Sudek, upravil Ladislav Sutnar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_5848_1-1024x1024.jpg)









