FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1985. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Samona Magazines, Praha 2005.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Orbis, Praha
Velmi slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Slovenské vydavatelstvo krásnej literatúry,Bratislava 1956. Slovensky. Stran 195, bohatý obra..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Oficielní orgán Svazu čsl. klubů fotografů amatérů v Praze. Ročník IX. (1929). Svázáno bez původních..
Hřbet nepatrně potrhaný, desky lehce odřené (viz foto). Dobrý stav!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Blackwell, Viena 1998.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 30,5 cm, stran 84 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SNKLHU, Praha 1960.
Přebal lehce odřený, jinak velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha 1937
Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 23 cm, stran 157 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Stran 95 - včetně obr., vydání první. Brožovaná, rozměry: 12 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Kruh, Hradec Králové 1984
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obres de la galeria nacional 1990. Museu Picasso. Rozměr 23x29 cm. Španělsky. 141 stran , 76 reprodu..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná na tvrdším papíře, tvořená převážně fotografiemi, nestránkováno. Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Fotografický obzor, svázaný ročník XL. (1932). Celoplátěná původní oranžová vazba, 196 stran, bez pů..
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, rozměry: 24 x 33 cm, stran 80 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk








![Semilsko [Semily, Krkonoše, mj. Jilemnice, Turnov, Český ráj, Podkrkonoší, Lomnice nad Popelkou - fotografie Zdenko Feyfar] Východočeský kraj Semilsko [Semily, Krkonoše, mj. Jilemnice, Turnov, Český ráj, Podkrkonoší, Lomnice nad Popelkou - fotografie Zdenko Feyfar] Východočeský kraj](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-05-28-16-30-07-01-1024x1024.jpg)

![Praha [hlubotisk Neubert, upravil Ambrosi] Praha [hlubotisk Neubert, upravil Ambrosi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726523-praha-hlubotisk-neubert-u-17277045161-1024x1024.jpg)

