FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Renzo Vespignani (malířství, neorealismus, Itálie)
Edizioni D´arte fratelli Pozzo-Torino. Italsky. Původní celoplátěná vazba s přebalem (viz foto), v o..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fotografický obzor, ročník LI. 1943 (časopis, fotografie, protektorát, mj. Kontrasty v obraze, Vlastivědná fotografie, O diapositivu; fotografie P. Koblic, J. Otto)
Robert A. Šimon - Václav Neumann
Fotografický obzor, svázaný ročník LI. (1943). Poloplátěná převazba , 188 stran, s původními obálkam..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mestské pamiatkové rezervácie na Slovensku
J.Polóni (texty)
Nakl. Epocha, Bratislava.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Karlův most (Praha)
Jakub Malina
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 2007. Stran 205. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Josef Ehm [Umělecká fotografie, sv. 8; český fotograf, monografie; fotografické dílo]
Jiří Mašín
SNKLHU, Praha 1961.
Dobrý stav, obálka mírně odřená.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Ilustrovaný průvodce metropolitním chrámem sv. Víta v Praze (Praha)
Antonín Podlaha, Josf Čihák
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15 cm, 51 + čb. fotografie.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy proti strachu (Luděk Rejchrt)
Luděk Rejchrt
Bez nakl. údajů. Pevná vazba. Stran 64. Rozměry: 19,5 x 28,5 cm.
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Severní Čechy - Východní část
Evžen Veselý a kol.
Složky jsou volně vložené do obálky, 27 listů - fotografie, rozměry: 19,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Josef Sudek neznámý. Salonní fotografie 1918-1942 (fotografie, výstavní katalog, mj. Polabská krajina, Sv. Vít v Praze, portréty - Funke, J. Ježek, zátiší, reklama)
Antonín Dufek
Kant, Moravská galeroe 2006. Pevná vazba s obálkou rozměry: 24 x 27 cm, stran 127 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Václav Vavřinec Renier
Pavel Preiss
Odeon, Praha 1971. 139 stran, 206 černých reprodukcí, 12 barevných reprodukcí. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr 29x22 cm.
na titulním listu věnování autora, stav velmi pěkný s výjimkou přebalu, který je místy ohnutý a natržený
390Kč
Bez daně: 390Kč
Brno - Staré pohlednice I.-V. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
5 brožových svazků je volně vloženo do kartonového pouzdra, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran celkem 98, 110, 104, 103 s 112 - množství reprodukcí, křídový papír. Vydání první
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Otto Herbert Hajek (výstavní katalog, sochařství, abstrakce)
Jiří Mašín - Jiří Šetlík
Svaz československých výtvarných umělců. Foto z výstavy v Praze, 1966 a v Bratislavě 1966. 50 stran...
Původní brož, ta mírně pomačkána. Jinak v dobrém stavu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Průvodce digitálního fotografa HOL
Tom Ang
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2003. Vydání první, stran 407. Původní pevná vazba.
Pěkný stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Encyklopedie českých a slovenských fotografů
Vydalo ASCO, Praha 1993. Stran 451. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Miroslav Hucek. Umělecká fotografie, svazek 42
Vladimír Remeš
Odeon, Praha 1987. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
 
Valentinská © 2021