KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Keř rozmarýnový, ze stínu do veřejné zahrady přesazen (1830)
Marie Antonie (Josefa Pedálová)
Brožovaná, s původní obálkou, 140 stran. Rozměry: 12,5 x 19 cm. Text sázen lomeným písmem.
Dobrý stav, na obálce jsou malé skvrnky, hřbet je v horní části cca 5 cm natržený, uvnitř je stav výborný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Místopisný slovník Království českého - Handwörterbuch der Landeskunde des Königreiches Böhmen + mapa
WATTERICH von WATTERICHSBURG, Karl Friedrich
WATTERICH Z WATTERICHSBURGU, Bedřich Karel:     Handwörterbuch der Landeskunde de..
 
22 000Kč
Bez daně: 22 000Kč
Píseň o Frithiofovi
Esaias Tegnér
Nákladem vlastním, Praha 1891. Poloplátěná vazba., rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 161
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vývoj živnostenské politiky na sněmě království Českého (1896)
Karel Adámek
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 213 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená. Na titulním listu je signatruní razítko, uvnitř je stav velmi dobrý - nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Reisehandbuch durch das Königreich Böhmen, Mähren, Schlesien, Galizien, die Bukowina und nach Jassy [Průvodce po Království českém, Slezsku, Moravě, Haliči a Bukovině, 1836]
Adolf Schmidl
Kniha v poloplátěné vazbě, v němčině. Cestovní příručka, turistický průvodce po několika zemích..
 
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (vazba kůže - olokožená)
Frant. L. Čelakovský
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 644
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Místy je v textu a na okraji textu zatrženo a vpisky tužkou. Na přídeští je nalepeno ex libris a natištěná čísla
999Kč
Bez daně: 999Kč
Nauky obchodní, 10. Katechismus obchodních nauk
Jan Patočka
Vydalo nakladatelství Hejda a Tuček v Praze, nedatováno. Stran 144. Původní celoplátěná vazba.
Desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O přirozenosti rostlin aneb Rostlinář - 2. díl (1. část) 1825 (herbář, rostliny, květiny)
Josef Svatopluk Presl
O přirozenosti rostlin aneb Rostlinář​ - DALŠÍ FOTKY NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM obsahugjcj po..
 
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Základové hospodářství (Matice lidu) - 1871
E. Jonák
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 190.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a v horní části natržená obálka. Nerozřezáno, místy jsou skvrnky od stáří.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ponaučné i zábavné Listy pro polní hospodáře a řemeslníky v Čechách 1841
Kalina z Jäthensteinu, Matyáš
Obálky sešitů jsou vevázány, formát 8°, 384 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Vazba má poškozené desky, chybí potah (stržený) a hřbetní pokryv je zničený (určeno k opravě). Uvnitř knihy slušný stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Obrazy, powěsti a anekdoty..., sv. I.
Karel Wladislav Zap
Obrazy, powěsti a anekdoty z národního a společenského žiwota. Z půwodních zřídel w češtinu přewedl ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Archibald Malmaison
Julian Hawthorne
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 16,5 cm, 96 stran.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce otřepené se skvrnkami, hřbet je v dolní části natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Děje anglické země [dějiny Anglie, Velká Británie; historie Spojeného království]
Jan Slavomír Tomíček
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 427.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, uvnitř jsou místy hnědé skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Abrahama Norova Putování po Svaté zemi roku 1835.
Abraham Norov,
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 18 x 27 cm, 205 str. textu. Příloha: 4 mědirytiny a 1 mapa.
Stav horší, zašlé, obálka je zašpiněná, okousaná, odřená a potrhaná se ztrátou. Hřbet téměř zcela chybí - kniha sešitá nití. V horní části obálky je poznámka psaná perem. Prvních několik stránek má ho
650Kč
Bez daně: 650Kč
Zjevení u kamenného kříže na Tisové (edice: Josefa Ehrenbergera Sebrané spisy zábavné v trojím oddělení) (pověst, legenda)
Josef Ehrenberg
Pověst v pověsti. Cyrillo-Methodějská kněhtiskárna, Praha 1874. Původní brož, 8°, 24 stran. Chybí př..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021