LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
UK, Praha - Karolinum, 2005. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, dotisk prvního vydání, 330 stran.
Stav velmi dobrý.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 1997. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 20 cm, 257 stran.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Drážďanská bible. Jednosvazková faksimilová edice fotokopií rukopisu nejstaršího dochovaného českého..
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1977. Vydání první, stran 472. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 518, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1951. Vydání první, stran 158. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet desek mírně natržený, vazba lehce rozlepena, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 607 - hlubotiskové reprodukce v příloze. Rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Některé složky jsou uvolněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23 cm, stran 165.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená, potrhaná a ze spodní části podlepovaná. Celostránkové nesouvisející věnování. Uvnitř je stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Stránkováno průběžně, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana 1. čísla je ve střední části natržená s mírnou ztrátou. Lehce otřepeno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Celkem stran 323, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana je v dolní části ušpiněná, pomačkaná a natržená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Přehnuté složky, každý cca 8-10 stran, rozměry: 32 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažloutlé, z boku mírně otřepené a vodorovně přehnuté.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Přehnuté složky. Stran celkem 77, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. Strana 77 je otřepená, přetržená a potrhaná se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal J. Otto, Praha 1908. Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 157.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, mírně pomačkaná a otřepená. Knižní blok je rozlomený. Hřbet je v dolní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. X-egem, Praha, 1994. Původní brož, rozměr: A5, 190 stran.
Desky mírně odřeny a zašpiněny. Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Euroslavica, 1992. Původní brož, 8°, 118 stran, 18 stran obr.přílohy.
Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Československý sisovatel, Praha 1959. Celoplátěná vazba s průhledným obalem, stran 245, vydání první, rozměry: 22 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, průhledný obal je v dolní části natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 2577 až 2592 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk



![Slovník literární teorie [výkladový naučný slovník, encyklopedie: poetika, versologie; próza, poezie, básně, verše, drama, divadlo, román; literární druhy, žánry, jevy, školy, směry, pojmy] Slovník literární teorie [výkladový naučný slovník, encyklopedie: poetika, versologie; próza, poezie, básně, verše, drama, divadlo, román; literární druhy, žánry, jevy, školy, směry, pojmy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/610786-slovnik-literarni-teorie-16339620551-1024x1024.jpg)










![Marina Cvetajevová a Praha [Cvětajevová, Cvetajeva, Cvětajeva - ruská básnířka v exilu] Marina Cvetajevová a Praha [Cvětajevová, Cvetajeva, Cvětajeva - ruská básnířka v exilu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/611942-marina-cvetajevova-a-prah-16349343741-1024x1024.jpg)
