LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 136 stran, 16 stran barevných příloh.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Euroslavica, 1992.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a lehce odřená (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Labyrint, Praha 2001. 1. vyd., 1. dotisk.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 83 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 248 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce ušpiněná.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, 128 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, spodní roh nese stopu po přehnutí. Hřbet je v dolní části natržený..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, stran 293,
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyšehrad, Praha 1996. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 245 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stránkováno průběžně 29-52, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, otřepená a potrhaná se ztrátou. Knižní blok je vytržený z obálky a hřbet je téměř přetržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý. Časopis je svisle přehnutý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Nakl. Atlantis, Brno 1996.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 23,5 x 31 cm, stránkováno průběžně 29-51.
Stav dobrý, obálka je z boků ušpiněná, blok je vytržený ze sponek. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Votobia, Praha, 1997. Edice světové literatury, sv. 4. 244 stran, rozměr: 14,5 x 20 cm. Původní brož.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 64 + glosář, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 66-120 + glosář, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. V horním i dolním rohu jsou malé hnědé skvrnky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1997. Vydání první, stran 185. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2513 až 2528 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Marina Cvetajevová a Praha [Cvětajevová, Cvetajeva, Cvětajeva - ruská básnířka v exilu] Marina Cvetajevová a Praha [Cvětajevová, Cvetajeva, Cvětajeva - ruská básnířka v exilu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/480354-marina-cvetajevova-a-prah-14768952971-1024x1024.jpg)








![Dvě knihy vzpomínek [Mandelštamová - paměti, Sovětský svaz, Rusko, stalinský systém, literární obžaloba komunismu] Dvě knihy vzpomínek [Mandelštamová - paměti, Sovětský svaz, Rusko, stalinský systém, literární obžaloba komunismu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/480846-dve-knihy-vzpominek-14773920081-1024x1024.jpg)

![Básník a čas [eseje o ruské literatuře a autorech] Básník a čas [eseje o ruské literatuře a autorech]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_265045_1-1024x1024.jpg)


![Casanova a jeho svět [životopis slavného dobrodruha, mj. zámek Duchcov] Casanova a jeho svět [životopis slavného dobrodruha, mj. zámek Duchcov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/606930-casanova-a-jeho-svet-16300030041-1024x1024.jpg)