LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní poloplátěná vazba, 231 stran, s obrázky. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce zažloutlé. Knižní blok je v přední části uvolněný z desek. Spodní roh titulního listu je utržený - chybí. Jinak je až na zažloutlé stránky uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Vydání první. Stran 676. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav dobrý, přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a potrhaný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatelství Český spisovatel, Praha, 1994. Vydání první, stran 256. Rozměry: 11,5 x 19 cm. Původní brožovaná vazba.
Pěkný stav (viz foto.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 361 stran. První vydání.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a po okrajích natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zdobená vazba se zlacením na hřbetu, 171 stran, rozměry: 14,5 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Odeon, Praha 1987. Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 69. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 21 x 20 cm; 427 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1978. Život a umění, sv. 40. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 581 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Výbor výstavy A. V. Šembery, Vysoké Mýto 1946. Původní brož, měkká vazba, 16 x 22,5 cm, 205 str. + obrazová příloha.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena, stránky po okrajích lehce otřepeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Kra, Praha 1994. Původní brož, měkká vazba, 12°, 226 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1992. Vydání první, stran 82. Původní brož, měkká vazba, menší 8°.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dokořán, Praha 2002. Edice Máj. Brožovaná, stran 154, rozměry: 13 x 20 cm.
Pěkný stav. Věnování a podpis Madla Vaculíková.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1982. Vydání první, stran 265. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, stran 152.
Velmi dobrý stav, obálka i stránky jsou na okrajích lehce zažloutlé. Na přídeští je nálekpa - knihovna J. T.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rovnost, Brno 1993. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 141, vydání první, rozměry: 20,5 x 18,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 64, rozměry: 16,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a je zažloutlá a od hřbetu utržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 273-331, rozměry: 16,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a je zažloutlá, otřepená a téměř utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk






![Paměti [Sergej Ejzenštejn - ruský filmový režisér, film, filmová tvorba, avantgarda, Sovětský svaz, Rusko; edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 69] Paměti [Sergej Ejzenštejn - ruský filmový režisér, film, filmová tvorba, avantgarda, Sovětský svaz, Rusko; edice Paměti, korespondence, dokumenty, sv. 69]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/612932-pameti-sergej-ejzenstejn--16362323511-1024x1024.jpg)


![Život Rimbauda [Jean Arthur Rimbaud - francouzský prokletý básník] Dopisy a dokumenty Život Rimbauda [Jean Arthur Rimbaud - francouzský prokletý básník] Dopisy a dokumenty](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/613055-zivot-rimbauda-16364061111-1024x1024.jpg)






