PRÁVNICKÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Manus, 2001. Brožovaná, stran 111, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, 1309 stran, rozměr: 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, stran 255. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 196. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 213. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Právnické knihkupectví a nakl. V. Linhart, 1947. Knihovna právní prakse, sv. 4. Poloplátěná vazba, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris. Signaturní razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Pevná vazba, stran 227. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Krakow 1964.
Stav dobrý, hřbet vyšisovaný
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, stran 398
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Konvolut 16 odborných článků z vědeckých sborníků, v polštině a češtině (vše se týká dějin Slovanů, ..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná. Druhé vydání, stran 85, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný, knižní blok uvolněný z obálky a rozlámnaný na části. Na cca prvních 10 stránkách je v dolním rohu skvrnka -
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 14 stran.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je podpis původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27 cm. Stran 207
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 638.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé, uvnitř knihy jsou razítka knihovny.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Převazba, stran 116. Rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celopátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 474 stran.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce vyšisovaný. Přední část desek se uvolňuje od vazby. Autorské věnování s podpisem: Jozef Orlovský.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zákazníci sk











![Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů] Pracovní právo, ročník XIV./1935 [Časopis pro výklad pracovních a sociálně pojišťovacích zákonů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767690-pracovni-pravo-rocnik-xiv-17791713871-1024x1024.jpg)


![Najstaršia Jelšavská mestská kniha 1566-1710 (Jelšava, Slovensko) [Edice Gemerské vlastivedné pohľady - barokní městská kniha] Najstaršia Jelšavská mestská kniha 1566-1710 (Jelšava, Slovensko) [Edice Gemerské vlastivedné pohľady - barokní městská kniha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/616349-najstarsia-jelsavska-mest-16398102721-1024x1024.jpg)