EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pozemková reforma, ročník XIII., číslo 1-10/1932. Úřední věstník státního pozemkového úřadu (staré noviny)
Ant. Pavel (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 192
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Řízení moderního státu (vládnutí, hospodářská politika)
Jaub Šteinfeld, Igor Mandík
Nakl. Presco Group 2013. Brožovaná, 117 stran. Vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 7/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 97-112. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je zažloutlá se skvrnkami
80Kč
Bez daně: 80Kč
Srovnávací pokusy s mořicími prostředky proti chorobám obilí (přírodní vědy, obilí, osivo, mj. pšenice, žito)
Fr. Straňák a Stanislav Novak
..obilí potíratelným desinfekcí osiva. Sborník výzkumných ústavů zemědělských RČS, sv. 76., Praha, 1..
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tvoření cen v obchodu s kovovým zbožím (obchod, protektorát, právo)
Antonín Růžek, Eduard Severin
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 401 stran. Vydání druhé.
Stav velmi dobrý, hřbet je ehce odřený a v dolní ásti mírně natržený.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Studie a vzpomínky z dějin závodů a odborů v ČSSR 1986 (podnik)
Jiří Richter a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 124 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Působivá reklama a jak ji psáti
E. Millerová
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, stran 413, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je podpis původního majitele. Stránky jsou lehce zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 11/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 161-176. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Reenginnering a management změn. Sborník článků, přednášek a studií (management, podnikání, transformace)
Jaroslav Tománek
Sborník článků, přednášek a studií. Computer Press, Praha 2001. Původní brož, 4°, 515 stran.  ..
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Živnostenské účetnictví se zřetelem ke kalkulaci a stručná nauka o směnkách (účetnictví, živnost, řemeslo, směnka)
Ferdinand Šteffl
Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 138 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné, v horní části je číslo psané tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Teorie a praxe společenského hospodářství (ekonomika, mj. Spotřeba, Výroba a cenový problém, Peněžní soustava a oběh)
Jaroslav Kulhánek
Praha, umělecké nakl. Josef Zeibrdlich 1931, s. 352.
Velmi dobrý stav
200Kč
Bez daně: 200Kč
Nauky obchodní, 10. Katechismus obchodních nauk
Jan Patočka
Vydalo nakladatelství Hejda a Tuček v Praze, nedatováno. Stran 144. Původní celoplátěná vazba.
Desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Steve Jobs [zakladatel firmy Apple, počítače]
Walter Isaacson
Práh, Praha 2011, původní vazba s přebalem, rozměry: 16 x 22 cm, 678 stran.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 48/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 753-768. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021