EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Pragma, Praha 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 494 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Grada, Praha, 2007. Brožovaná, 139 stran, rozměr: 17x24 cm.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
1311, 1786, 1971. Příbram, 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 267 stran, množství obraz..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Barvič a Novotný, Brno 1925. 2., zcela přepracované vyd.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. Academia, Praha 2006. Přeložila Alena Faltýsková. Původní pevná vazba s přebalem; rozměr 145 a 180 mm; 376 stran.
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Orgán svazu dřevodělníků v republice Československé 1925
Původní pevná vazba. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Verlag Franz Deuticke Wien, 1970.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 92, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Simulace, systémy a kontingence. Nakl. Grada, Praha, 1997. Stran 230. Rozměry: 17 x 23 cm. Původní b..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit, rozměry: 17,5 x 24 cm, 51 stran
Velmi dobrý stav. Na obálce je věnování, v horní části jsou čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Edice XXI. století, sv. 1. Nakl. Academia, Praha 2006. Přeložila Alena Faltýsková. Původní pevná vazba s přebalem; rozměry: 14,5 x 18,5 cm; 376 stran.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Poloplátěná vazba, 304 + kalendář, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, dolní roh naražený. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, v horní části obálky je číslo napsané tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
John Wiley&Sons, 1964.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 92, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 40-70
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk













![Instrukce o výplatě poštovním úřadem šekovým na účet finančních úřadů (bez pokladny) [pošta, platby, daně] Instrukce o výplatě poštovním úřadem šekovým na účet finančních úřadů (bez pokladny) [pošta, platby, daně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/120739-instrukce-o-vyplate-posto-16098471811-1024x1024.jpg)


