SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mineralia Slovaca, roč. 7. (1975), č. 4 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Ložiská nerastných surovín východného Slovenska)
Ján Bartalský (red.)
Časopis Slovenskej geologickej spoločnosti a slovenských geologicko-prieskumných organizácií. 4. čís..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Slávne vily Slovenska (Slovensko, text slovensky)
M. Dulla (ed.)
FOIBOS, Praha 2010. Původní pevná vazba s přebalem, množství fotografií, 282 stran, rozměr: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Revue ARS. Dvadsaťpat rokov Slovenskej akadémie vied a vedy o umení na Slovensku (Umeleckohistorická revue Slovenskej akadémie vied) - sborník
Ladislav Saučin (red.)
Měkká vazba, stran 284- včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
A teraz túto,...
V. Tátoš
Partner, 2004. Edive Dotyky. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 160 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Obálka mírně pomačkaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějiny Slovenska a Slovákov (Slovenská vlastiveda) [Vlastivěda, Slovensko, historie]
František Bokes
Slovenská vlastivěda , svazek IV. Dějiny Slovenska a Slovákov od najstarších čias až po prítomnosť /..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Inkunábuly lyceálnej knižnice v Kežmarku (prvotisky, slovenské inkunábule, Slovensko, Kežmarok)
Imrich Kotvan
Měkká vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 45 + obr. příloha.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlá obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pieniny [Slovensko]
Vladimír Koštial
Osveta 1969
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Revue ARS. Z umenia stredoveku (Umeleckohistorická revue Slovenskej akadémie vied) - sborník
Libuša Bahurisnká (red.)
Brožovaná, stran 103 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Slovensko. Prechádzky storočiami miest a mestečiek
kolektiv autorů
Pevná vazba s obálkou, stran 288, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Janko Alexy, Súčasné slovenské umenie -nekompletní ,chybí 2 obrazové přílohy .
Marián Váross
Prvý sošit edície Súčasné slovenské umenie. Spolok slovenských výtvarných umelcov, Bratislava, 1944...
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Tono Stano (fotografie) - text slovensky
Václav Macek
Brožovaná s přebalem, 95 stran, většina tvořena reprodukcemi. Rozměry: 19,5 x 19,5 cm
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nitra. Slovom i obrazom [Slovensko]
Josef Lajoš
Pevná vazba, formát 4°, 144 stran. Bohatý obrazový materiál. Text ve slovenském jazyce. ..
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Revue ARS. Z umenia 15. a 16. storočia (Umeleckohistorická revue Slovenskej akadémie vied) - sborník
Jana Máderová (red.)
Brožovaná, stran 85 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021