SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Krása v dreve zakliata [lidové řezbářství na Slovensku]
Langer, Svobodová, Robinsonová
Vydalo nakl. Pallas, Bratislava 1977.Původní celoplátěná vazba s přebalem, 112 stran, 54 čb. a 34 barevných reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bytča 1378-1978 (Slovensko, text slovensky)
Jozef Kočiš, Slavko Churý
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 338, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Šarišské múzeum Bardejov (lepolero, Slovensko)
Rozměry: 10,5 x 22 cm. 14 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praveká plastika (text slovensky) - sochařství
Jozef Vladár
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 23 cm, stran 164 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Svatý Duch (edice: Knižnice československá, sv. V) [beletrie, Slovensko]
Janko Kalinčák
Přemysl Plaček, Pacov 1919, s. 63.
Volný hřbet, obálka nepatrně zašpiněná (viz foto). Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pamätníky slávy okresu Lučenec (Slovensko, text slovensky) - památníky slávy
Karol Benický, Vladimír Motoška
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 24 cm, stran 83 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Trenčín (Slovensko)
Jaroslav Polakovič
Brožovaná, rozměr: 16,5 x 16,5 cm, stran 60.
Stav dobrý, lehce odřená, mírně otřepená a v dolní části natržená obálka. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ludové plastiky [Obsah: lidové sochařství, dřevořezba, Slovensko, národopis, lidová umělecká tvorba, výroba] Ľudové
S. Kovačevičová, B. Schreiber
Celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 22 x 25 cm. Stran 304, vydání první
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, přebal chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bratislava I. (text slovensky)
Celoplátěná vazba s původní obálkou, vydání první, stran 260 - včetně vyobrazení. Rozměry: 21 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, na hřbetu s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř jsou razítka a čísla.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Käthe Kollwitzová (text slovensky)
Gerhard Strauss
Poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 23 cm, celkem 153
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, zašpiněný a natržený. Nesouvisející věnování
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oneskorené vyznania (poezie; věnování a podpis Milan Solník)
Milan Solník - podpis!
Podpis M. Solníka! Básně ve slovenštině. LK Generácie, vlastním nákl., 2010. Původní brož, 35 stran,..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vysoké Tatry vo farebnej fotogarii (Slovensko, text slovensky)
Hugo Jelínek
Celoplátěná vazba s obálkou, druhé doplněné vyd.,, stran 128 (4 strany textu), rozměry: 23,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Erb mesta Dunajskej Stredy (Dunajská Streda, Slovensko)
Peter Püspöki Nagy
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 16 x 22 cm, 61 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021