LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1970. Lidové umění slovenské, malá řada, svazek 2. Původní celoplátěná vazba se zlacení..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1993.Původní celoplátěné vazby s přebalem, komplet dvou svazků, 908 a 698 stran, 8°.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl.Svoboda, Praha 1975. Z latinského originálu. Rozměr 14 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 554 stran, vydání třetí.
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Otokar Zahradník, Praha 1934.
Stav dobrý, desky nepatrně zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 187.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Akropolis, 2006. Edice Osobnost. Pevná vazba s přebalem, 228 stran. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný, podpis Petr Král.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1989. Vydání první, atran 280. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatel Václav Petr, Praha 1941. Původní brož, měkká vazba, 8°, 145 stran.
Desky mírně odřené a zažloutlé, volné stránky, stránky nesou stopy po rozřezání. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Václav Petr, Praha 1948. Původní brož, měkká vazba, 8°, 321 stran.
Desky odřené a zažloutlé, volné stránky. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 1992. Edice Člověk v zrcadle. Původní brož, měkká vazba, 8°, 120 stran.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Melantrich, Praha 1986. Vydání první, stran 310. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, strany 218-272, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet mírně odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, strany 41-80, rozměry: 16 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřena a jsou na ní poznámky psané perem.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 40, rozměry: 16 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá. Hřbet je lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, strany 41-80, rozměry: 16 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet je protržený, v horní části je podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 31.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2529 až 2544 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda] Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/607019-tvorba-a-osobnost-i-ii-va-17158711741-1024x1024.jpg)




![Tajemství Křivokladu a jiné máchovské studie [Mácha Karel Hynek a jeho Křivoklad] Tajemství Křivokladu a jiné máchovské studie [Mácha Karel Hynek a jeho Křivoklad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/607510-tajemstvi-krivokladu-a-ji-16306155021-1024x1024.jpg)


![Lehký harcovník [antologie českého literárního eseje 2, léta desátá a dvacátá 20. století, český literární esej] ed. České myšlení, svazek 13. Lehký harcovník [antologie českého literárního eseje 2, léta desátá a dvacátá 20. století, český literární esej] ed. České myšlení, svazek 13.](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/607649-lehky-harcovnik-ceske-mys-16308748811-1024x1024.jpg)




