Čapek Josef a Karel

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nejskromnější umění (podpis Josef Čapek)
Josef Čapek (podpis)
Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 67 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na přídeští je nalepeno ex libris. Podpis autora
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bratři Čapkové [Karel a Josef Čapek]
Oleg Malevič
Vydal Ivo Železný, Praha 1999. Brožovaná, 297 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Ze života hmyzu
Čapek, K, J.
Ilustroval, obálku a vazbu navrhl Ota Janeček. Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1958. Edice Divade..
Dobrý stav,
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cesta revoluce - obálka Josef Čapek
Jaroslav Kratochvíl
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm. 656 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet v dolní části lehce otřepené.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Modré nebe
František Hrubín
Vydalo roku 1948 Komenium, učitelské nakladatelství. První vydání.
Stav jinak pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Lásky hra osudná (obálka Josef Čapek)
Bratří Čapkové
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1922 jako 52. svazek edice Aventinum. Brožovaná, 48 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku mírně natržená, spodní roh je přehnutý, podpis pův. majitele. Některé složky jsou uvolněné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zlatými řetězy (obálka vevázána Josef Čapek)
Konstantin Biebl
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 20,5 x 28 cm, 48 stran.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Ze zapomenutých koutů Indie (obálka Josef Čapek)
Otakar Pertold
Brožovaná s původní obálkou, stran 502 s 99 tabulemi obr. příloh podle vlastních snímků autorových, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka ahřbet jsou lehce odřené, nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lidumil na kříži (vevázaná obálka Josef Čapek)
Čestmír Jeřábek
Převazba - původní obálka vevázána, rozměry: 14 x 19 cm, stran 166.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Stín kapradiny (edice: Spisy bratří Čapků, sv. 27) (povídka, obálka Zdenek Seydl; předmluva Vítězslav Nezval)
Josef Čapek
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964. Dílo bratří Čapků. S předmluvou Vítězslava Nezvala. Vy..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
K povstání (obálka Josef Čapek)
Karel Štorch
brožovaná, stran 89, rozměry: 11,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená, mírně otřepená a v horním rohu s lehkou ztrátou
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Propast (obálka Josef Čapek) [Příběh sedmi nocí. Román]
František Kropáč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 210 stran.
Stav velmi dobrý.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Spisy: Ze společné tvorby (Krakonošova zahrada. Zářivé hlubiny a jiné prózy. Lásky hra osudná. Ze života hmyzu. Adam stvořitel. Spisy Karla Čapka, sv. II.)
Karel Čapek * Josef Čapek
Povídkové soubory (Krakonošova zahrada, Zářivé hlubiny a jiné prózy) a hry (Lásky hra osudná, Ze živ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Anglické listy [exilové vydání, Londýn 1941] Lettres from England
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, stran 151, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet odřené, hřbet v horní i dolní části lehce natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hry s lidmi i věcmi (obálka Josef Čapek veváz.)
Josef Kopta
Vydal Čin, Praha 1927. Kruhu drobné beletrie sv. 5. Polokožená dobová převazba se zlacením na hřbetu, 8°, 244 stran. Vevázána obálka Josefa Čapka.
Pěkný stav (viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Josef Čapek a kniha
Jiří Kotalík, Vladimír Thiele
Původní celoplátěná vazba - obálka chybí, 290 stran s velkým množstvím obrazových příloh, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021