JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 82, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je svisle přehnutá.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, 63 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Japan 1951.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Academia, Praha 2006.
Výborný stav (viz obr).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše řeč, ročník 57. (1974), čísla 1 - 5. Pět původních broží, 8°, 272 stran. Dobrý stav (viz foto)!..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2006. Původní brož, měkká vazba, 247 stran, druhé vydání. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Penguin Books, 2000.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožená vazba, 422 stran, rozměry: 15 x22,5 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Uvnitř knihy jsou razítka, stránky jsou lehce zažloutlé. Místy je v textu podtrháváno tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Profil, Ostrava 1968.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 321-480
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého, ročník XIII. (1929), nekompletní. Chybí čís..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 162.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, 240 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je podpis původního majitele. Uvnitř jsou razítka odd. a číslo.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Karolinum, 2009.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
KLHU, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a natržený (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, strany 113-224
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk











![Naše řeč, r. XIII. (1929) - nekompletní! (časopis, lingvistika, český jazyk, mj. Jiří Haller - Řeč přímá, nepřímá a polopřímá; Cibulka, Hřebenka, Malvazinka, Popelka, Buďánka [místní názvy Praha], J, Mukařovský - Máchův Máj [recenze]) Naše řeč, r. XIII. (1929) - nekompletní! (časopis, lingvistika, český jazyk, mj. Jiří Haller - Řeč přímá, nepřímá a polopřímá; Cibulka, Hřebenka, Malvazinka, Popelka, Buďánka [místní názvy Praha], J, Mukařovský - Máchův Máj [recenze])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_352296_1-1024x1024.jpg)
![Zprávy o zasedání královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1885 [ Původ jména Čech / Učení Petra Chelčického o bytu očistce] Zprávy o zasedání královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1885 [ Původ jména Čech / Učení Petra Chelčického o bytu očistce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714403-zpravy-o-zasedani-kralovs-17133323181-1024x1024.jpg)



