PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London, Fourth Estate 2014, s. 258.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, J. Otto 1907.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, J. Otto 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na titulní straně jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zdobené vazby, rozměry:13 x 7,5 cm, stran 522, 722, 678 a 661
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbety, hřbety jsou zkosené. Desky I. a IV. dílu se uvolňují od vazby. Knižní blok II. dílu je rozlomený, několik stran je uvolněno z vazby.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožované, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 322, 312 a 296
Stav dobrý. Obálky i hřbety jsou mírně odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Stuttgart - Berlin - Leipzig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+288 stran s četnými částečně barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 21,5 cm)
desky poněkud ohmatané, vyšisovaný hřbet, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London, Book Club 1980, s. 351.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Penguin books 1996, s. 494.
Velmi dobrý stav. Na obálce je nalepena samolepka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Novina 1941, s. 216+196
Velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2015. Stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2011. Vydání druhé, stran 496. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Ladislav Kunte 1921
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha, Československá sociálně demokratická strana dělnická 1920.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakladatelství BRÁNA, Praha 2004. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Paris: Hachette 1970. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a barevnou ořízkou, 187 stran, 12° (11 x 16,5 cm)
jen mírné známky opotřebení, zahnědlé listy, ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Québec: Leméac Éditeur Inc. 2001. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 123 stran, 8° (10 x 19 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 15745 až 15760 z 19585 (1225 stránek)
Zákazníci sk



![Alžběta. Císařovna z rodu Wittelsbachů [Sissi, Sisi, rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka Františka Josefa I - František Josef I.; Habsburkové, Wittelsbachové] Alžběta. Císařovna z rodu Wittelsbachů [Sissi, Sisi, rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka Františka Josefa I - František Josef I.; Habsburkové, Wittelsbachové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738041-alzbeta-cisarovna-z-rodu--17407540001-1024x1024.jpg)



![Sisi a její sourozenci [Vylíčení života rakouské císařovny Alžběty, jejích sourozenců i jejích dětí, rakouská císařovna Alžběta Bavorská, Wittelsbachové, Habsburkové] Sisi a její sourozenci [Vylíčení života rakouské císařovny Alžběty, jejích sourozenců i jejích dětí, rakouská císařovna Alžběta Bavorská, Wittelsbachové, Habsburkové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739478-sisi-a-jeji-sourozenci-17423339471-1024x1024.jpg)
![Ludovic Morateur ou le plus que parfait [francouzský román o hodináři] Ludovic Morateur ou le plus que parfait [francouzský román o hodináři]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765585-ludovic-morateur-ou-le-pl-17765259251-1024x1024.jpg)
![Tsubame. Roman [román o Japonsku] Tsubame. Roman [román o Japonsku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765685-tsubame-roman-roman-o-jap-17766768121-1024x1024.jpg)