PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wilhelm Meisters Lehrjahre. Erster und zweiter Theil [román, 1. a 2. díl]
Goethe, Johann Wolfgang
Berlin: G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung 1870. Pův. reliéfní vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a zdobenou ořízkou, XIII+280+331 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (12 x
hřbet lehce odřený a vybledlý, předsádka zahnědlá, jinak uvnitř v dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Světozor 1896, roč. XXX (časopis, týdeník, poezie, beletrie, umění, mj. V. Štech - U tří bláznů; Z. Winter - pro čest řemesla; Prokop Diviš, Egyptské obrazy; K plitvickým jezerům; ilustrace Braunerová, Jansa, Mucha, Marold, Preisler)
M. A. Šimáček (red.)
Praha, František Šimáček 1896.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Aristainetos: Erotische Briefe [antická literatura]
Lesky, Albin (překl. a úvod)
Zürich: Artemis-Verlag 1951. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 191 stran s černobílými obr., 8° (11 x 17,5 cm)
bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Na věky věků (středověk, mor, katedrála)
Ken Follett
Vydal Knižní klub, Praha 2015. Vydání čtvrté, stran 923. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die Päpstin Johanna. Historie des heiligen Mädchens Johanna, wie sie lebte, liebte und Papst wurde, wie sie verdarb und in Sünden niederkam. Nach alten Chroniken für die Nachwelt aufgezeichnet. 27.-38. Tausend	 [Papežka Jana]
Rhoidis, Emmanuel D.
Berlin: Brunnen-Verlag/Willi Bischoff 1938, pův. umělá polokožená vazba s titulem na hřbetu, 287 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
okraje desek odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tagesordnung - Anšlus Rakouska v šestnácti obrazech
Éric Vuillard
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2018. Vydání první, stran 148. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Smrt šumavského poustevníka (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA (Moravská bastei) 2024. Pevná vazba, Stran 335. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav výborný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Světozor. Časopis zábavný a poučný 1921-1922 , roč. XXII (beletrie, kultura, umění, mj. Zájezd presidenta republiky do Plzně [Masaryk], Skauting výchovou, Joža Úprka, Ludvík Kuba, Tyrš-Fügner; Sk Slavia)
Aug. Eug. Mužík (red.)
Praha, J. Otto 1921-1922.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Vazba je mírně povolená. Na titulní straně jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Paměti poslance parlamentu - Sexyromán
Miloš Urban
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2002. Vydání první, stran 180. Původní pevná vazba + ochranné pouzdro.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Le Déserteur [francouzská beletrie, romány, Charles-Frédéric Brun - životopis]
Giono, Jean
Paudex/Lausanne: Editions de Fontainemore 1966.
Dobrý stav. Pouzdro odřené a zahnědlé, hřbet na okrajích zahnědlý, uvnitř zcela v pořádku.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Zasvěcení
Elisabeth Haich
Vydalo nakladatelství Aquamarin Bratislava 1994. Vydání první, stran 432. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paměti katovské rodiny Mydlářů, kniha I. (Z magistra medicíny pacholkem katovým / Rozličné příběhy katovské)
Josef Svátek
L. Mazáč, Praha 1940. Stran 610, rozměry: 12,5 x 17,5 cm
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021