PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karel IV. - Tajné vzpomínky na mé ženy
Fortuna Libri 2023. Vydání první, stran 461. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Až na vrchol (Velký Moravan Jošt Lucemburský)
Jiří Hanibal
Vydala Euromedia Group - edice Brána, Praha 2021. Vydání první, stran 200. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Boj slepého krále
Jaromír Jindra
Vydala Euromedia Group - edice Brána, Praha 2019. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Morning´s at Seven [anglický román]
Malpass, Eric
London: Pan Books Ltd. 1965. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 162 stran, 8° (11 x 17,5 cm)
desky odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Last of the Mohicans. A Narrative of 1757 [román o indiánech]
Cooper, Fenimore J.
London: Ward, Lock & Co. Limited, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, barevnou předsádkou a frontispisem, xxxviii+431 stran s černobílými obr., 8°
hrany desek jen lehce odřené, ořízka zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zur guten Stunde. Gesammelte Volkserzählungen. In zwei Bänden. Mit 334 Bildern und Originalzeichnungen. [pouze] Erster Band [apart, vazba, lidová vyprávění]
Auerbach, Berthold
Stuttgart: Hoffmann'sche Verlags-Buchhandlung [cca 1872], zdobná pův. celoplátěná vazba s mramorovanou ořízkou, VI+471 stran s portrétem na frontispisu a četnými ilustracemi v textu, 4° (17 x 23,5 cm)
zevně poněkud odřená, natržený hřbet, občas nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
In Mekka. Fortführung von Karl Mays Reiseerzählung 'Am Jenseits'. 26. bis 37. Tausend [= Karl May's Gesammelte Werke; Band 50] [Pouť do Mekky, Na věčnosti]
Kandolf, Franz
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1923, barevná celoplátěná vazba se zlacenou ražbou, 356 stran se 7 ilustracemi, 8° (11,5 x 18 cm)
zkosená, nepatrně ušpiněné desky, uvnitř poněkud zahnědlá, občas podtrhaná, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jahrbuch Paul Zsolnay Verlag 1931. 1.-10. Tausend. Mit zwölf Bildbeigaben [beletrie, německá literatura]
Wien - Berlin - Leipzig: Zsolnay 1930, pův. celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, 415 stran s ilustracemi na tabulích, 8° (13 x 20,5 cm)
ořízka a první stránky ohmatané, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pankraz der Schmoller. Erzählung. Mit Bildern von A. Kling. 6.-10. Tausend [= Phoebus-Bücher. Illustrierte Universal-Bücherei; Nr. 25] [německá literatura, beletrie]
Keller, Gottfried
München: Phoebus-Verlag, pův. celoplátěná vazba, 96 stran, 12° (12,5 x 16 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Frankenstein. English Readers Level 3 (Angličtina, četba, úroveň 3)
Mary Shelley
Usborne Publishing Ltd 2018, s. 47.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lunapark
Stephen King
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský, Praha 2013. Vydání první, stran 204. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Imperium. A Novel [historický román, antický Řím]
Harris, Robert
London: Hutchinson 2006. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálkou, obrázkem na předsádce a podpisem autora, 403 stran s mapkou Říma, 4° (19 x 24 cm)
ořízka jen lehce zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Kurtzweilige Sommer-Täge. Abdruck der einzigen Ausgabe (1683) [barokní literatura]
Beer, Johann - Schmitt, Wolfgang (ed.)
Halle (Saale): VEB Max Niemeyer Verlag 1958. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, XXIV+412 stran psaných frakturou s černobílým obr., 8° (14 x 20,5 cm)
desky vybledlé, jinak uvntř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lenin [životopis]
Ossendowski, Ferdinand
Berlin: Sieben-Stäbe-Verlag 1930. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 436 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
knihov. exemplář, desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Memoiren des Grafen von Tilly, 1. a 2. svazek [milostné příběhy]
Tilly, Alexandre de - Zobeltitz, Fedor von (předmluva)
Berlin: Louis Marcus Verlagsbuchhandlung, rok vydání neuveden. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, XX+437+XII+397 stran, 8° (13 x 19 cm)
hřbet vybledlý, na ořízce, předsádce, patitulním a titulním listu hnědé skvrny, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Klaun's band II
Louis Ferdinand Céline
Pouze II. díl. Přeložila Anna Kareninová. Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 2002. Vydání první, stran 456. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 13,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a v horní části mírně natržená obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021