PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Québec: Leméac Éditeur Inc. 2004. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 137 stran, 4° (13,5 x 21 cm)
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Praha, Odeon a SNKLU 1960 nn. Rozměr 24x17 cm, 409, 426 , 423 a 380 stran s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, Emil Šolc 1918-1919
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Strany jsou lehce zašpiněné.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, J. Otto 1886.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Hřbet je odřený. Některé strany uvolněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydání první, stran 216. Obálka a vazba Vladimír Nárožník. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav pěkný. Podpis autora
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Harmondsworth: Penguin Books in association with Hamish Hamilton 1979.
Dobrý stav. Desky mírně zažloutlé, okraje stránek zahnědlé, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: the International Association of Revolutionary Writers 1935. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 119+126+112 stran s černobílými obr., 4° (17, 5 x 23 cm)
knihov. exemplář, desky odřené, na titulním listu č. 5 hnědé skvrnky, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Moskau: Verlag für schöne Literatur 1936. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, vevázané pův. obálky, 112+12+112+112+112+158 stran s černobílými obr., 4° (17 x 25 cm)
knihov. exemplář, obálky trochu zašpiněné, jeden uvolněný list, jinak ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Moskau: Verlag für schöne Literatur 1937. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, vevázané pův. obálky, 157+167 stran, 4° (17 x 25 cm)
knihov. exemplář, obálky jen lehce zašpiněné, jinak ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
London: Macmillan 1973. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 157 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
obálka jen lehce zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2021. Vydání třetí, v nakladatelství MOBA první, stran 245. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - edice Brána, Praha 2021. Vydání první, stran 336. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stuttgart: Verlag von Adolf Bonz und Comp. 1879. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, 480 stran psaných frakturou, 12° (12 x 16 cm)
desky jen lehce odřené, předsádka zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London, Pan books 1964, s. 207.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2024. Stran 488, vyd. první, rozměry: 13,5 x 21 cm. Původní pevná vazba
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 2013. Vydání první, stran 253. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 15761 až 15776 z 19585 (1225 stránek)
Zákazníci sk

![Les pékinois de monsieur Chang [kanadský román] Les pékinois de monsieur Chang [kanadský román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765687-les-pekinois-de-monsieur--17766773481-1024x1024.jpg)


![Breakfast at Tiffanyʾs (Breakfast at Tiffanyʾs, House of Flowers, A Diamond Guitar, A Christmas Memory) [beletrie, novely, povídky, Snídaně u Tiffanyho] Breakfast at Tiffanyʾs (Breakfast at Tiffanyʾs, House of Flowers, A Diamond Guitar, A Christmas Memory) [beletrie, novely, povídky, Snídaně u Tiffanyho]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766017-breakfast-at-tiffanyʾs-b-17769415451-1024x1024.jpg)
![International Literature; No. 5-7, 1935 [literární časopis, komunismus] International Literature; No. 5-7, 1935 [literární časopis, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/766021-international-literature--17769439291-1024x1024.jpg)
![Internationale Literatur; 6. Jahrgang 1936, Hefte 1-6 [literární časopis, komunismus] Internationale Literatur; 6. Jahrgang 1936, Hefte 1-6 [literární časopis, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/766023-internationale-literatur--17769445201-1024x1024.jpg)
![Internationale Literatur. Deutsche Blätter; 7. Jahrgang 1937, 6. + 7. Heft [literární časopis, komunismus] Internationale Literatur. Deutsche Blätter; 7. Jahrgang 1937, 6. + 7. Heft [literární časopis, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/766026-internationale-literatur--17769450721-1024x1024.jpg)
![Diplomatic Channels [umění diplomacie] Diplomatic Channels [umění diplomacie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/766145-diplomatic-channels-umeni-17771282411-1024x1024.jpg)
![Temné osudy Habsburků a jejich příbuzných [Alžběta Bavorská - Sissi Sisi, František Ferdinand d´Este, Rudolf II, Fridrich Sličný] Temné osudy Habsburků a jejich příbuzných [Alžběta Bavorská - Sissi Sisi, František Ferdinand d´Este, Rudolf II, Fridrich Sličný]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/756659-temne-osudy-habsburku-a-j-17636708241-1024x1024.jpg)

![Ekkehard. Eine Geschichte aus dem zehnten Jahrhundert [historický román] Ekkehard. Eine Geschichte aus dem zehnten Jahrhundert [historický román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/766452-ekkehard-eine-geschichte--17773788571-1024x1024.jpg)

![Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny [Sissi - Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.] Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny [Sissi - Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/559043-sisi-21-kapitol-ze-zivota-15667534411-1024x1024.jpg)