PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München: Georg Müller [1912-1913], váz., [8]+307+[1], [6]+310+[2], [8]+247+[1] s., 6+10+34 tabulí, 8° (11,5 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, předsádky místy trochu ztmavlé (od knihařského lepidla na přídeští), s nahnědlými skvrnami od stáří, na stránkách a tabulích je jen zřídka skvrnka od stáří
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Život a práce, Praha 1946. Poloplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, stran 135
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dobrovský 2019. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 90 + příloha
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
MOBA, Brno 2022. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 300
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
MOBA, Brno 2021. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 301
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
MOBA, Brno 2024. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 320
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Ivo Železný, Praha 1992. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 131
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydání první, stran 315 s obálkou Jana Zrzavého. Původní poloplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená se skvrnami. Podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Aurora, Praha 1997. Edice Světových autorů, svazek 17. Vydání první, stran 155. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, J. Otto, s. 129+138+316+189.
Velmi dobrý stav. Čtvrtý díl je v poloplátěné vazbě.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Dilia, Prah 1978. Brožovaná, rozměry: 20 x 29 cm, stran 101 - tištěno jednostranně.
Stav dobrý, spodní roh obálky je přehnutý. Hřbet v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 2009. Vydání první, stran 76. Původní pevná vazba. ROzměry: 12 x 24 cm
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris: Desaint & Saillant, Libraires 1755, jen první svazek (livres 1-5), celokožená vazba se zlaceným hřbetem, červená ořízka, mramorované desky, lxxxiii+354 stran, 12° (9,5 x 16 cm)
desky silněji odřené, předsádky prasklé, občas skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Moskau: Verlag für schöne Literatur 1934. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a barevnou horní ořízkou, 168 stran s černobílými obr., 4° (16,5 x 24 cm)
knihov. exemplář, hnědé skvrnky na ořízce, první listy opravené lepicí páskou, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Moskau: Verlag für schöne Literatur 1935. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, vevázané pův. obálky, 110+ 112+112+104 stran s černobílými obr., 4°(16,5 x 24,5 cm)
knihov. exemplář, jen mírné známky opotřebení, ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Moskau: Verlag für schöne Literatur 1936. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na přední desce, vevázaná pův. obálka, 112 stran, 4° (17 x 24,5 cm)
knihov. exemplář, desky lehce odřené, obálka trochu zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Zobrazeny položky 15729 až 15744 z 19585 (1225 stránek)
Zákazníci sk












![Le Paradis perdu. Traduction nouvelle, avec des notes, la vie de l'auteur, un discours sur son poeme, les remarques d'Addisson; & à l'occasion de ces remarques, un discours sur le poeme épique par M. Racine. Tome Premier [apart, vazba kůže] Le Paradis perdu. Traduction nouvelle, avec des notes, la vie de l'auteur, un discours sur son poeme, les remarques d'Addisson; & à l'occasion de ces remarques, un discours sur le poeme épique par M. Racine. Tome Premier [apart, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764643-le-paradis-perdu-traducti-17756493851-1024x1024.jpg)
![Internationale Literatur; Nr. 4, 1934 [literární časopis] Internationale Literatur; Nr. 4, 1934 [literární časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764709-internationale-literatur--17756632881-1024x1024.jpg)
![Internationale Literatur; 5. Jahrgang, Nr. 9-12, 1935 [literární časopis] Internationale Literatur; 5. Jahrgang, Nr. 9-12, 1935 [literární časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764717-internationale-literatur--17756637891-1024x1024.jpg)
![Internationale Literatur; 6. Jahrgang, Nr. 2, 1936 [literární časopis] Internationale Literatur; 6. Jahrgang, Nr. 2, 1936 [literární časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764719-internationale-literatur--17756642261-1024x1024.jpg)