PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Světozor 1913-1914 roč. XIV (časopis, beletrie, fotografie, mj. Mona Lisa, Pražské stavby, Císařské manévry, Pomník národů [Bitva národů - Lipsko], SK Slavia, J. Hašek - Román hoteliera, Domažlice)
Aug. Eug. Mužík (red.)
Praha, J. Otto 1913-1914
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na titulní straně jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Paolo e Virginia [beletrie, román, vazba kůže]
Sainte-Pierre, [Jacques-Henri Bernardin] de
Livorno: Tipografia Vignozzi 1829, polokožená vazba se zlaceným hřbetem, 184 stran s 2 mědiryty (jeden jako frontispis), 16° (7,5 x 12 cm)
desky odřené, poznámky na předsádkách, vytržený kousek titulu, občas hnědé skvrny, celkově dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Wiener Almanach. Jahrbuch für Literatur, Kunst und öffentliches Leben 1896 [literární almanach, umění]
Bohrmann, Heinrich - Jaeger, Jacques (eds.)
Wien - Leipzig: Buchhandlung Mosner - Literarische Anstalt August Schutze 1896, pův. celoplátěná vazba s barevnou dekorací na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, [6]+III+456+52+80 stran s ilust
desky poněkud upšiněné a odřené, nepatrně vyšisované okraje stránek nebo zahnědlé, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ohnivý anděl
Yrsa Sigurdardóttir
Vydalo nakladatelství Metafora, Praha 2013. Vydání první, stran 372. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poslední rituál
Yrsa Sigurdardóttir
Vydalo nakladatelství Metafora, Praha 2014. Vydání druhé, stran 421. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ein Hochwaldmärchen [romány, beletrie]
Polzer-Hoditz, Arthur Graf
Wien - Leipzig: Saturn-Verlag [1932], pův. celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, 142 stran s Frontispisem a iniciálami, 4° (15,5 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paradies Amerika. Dreiundzwanzigstes bis siebenundzwanzigstes Tausend [= Universum-Bücherei für Alle; 74] [beletrie, Němčina]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag G. m. b. H. 1930, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 347 stran+reklama, velké 8° (14 x 21 cm)
desky poněkud ušpiněné, odřené, natržené kapitálky, hnědé skvrny na ořizce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Genitrix. 19 Lithographies de Paulette Humbert [= Les prix littéraires; 8] [bibliofilie, grafika, francouzská beletrie]
Mauriac, Francois
Paris: Les arts et le livre 1927, luxusní soukromá celokožená vazba se zlacením, zdobené předsádky, zlacená horní ořízka, "exemplaire sur Papier de Rives No 172" (z 925), 197 stran, velké 8°
zevně nepatrně odřená, exlibris na přídeští, jinak čistá, celkově výborný stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Major von Schill und der Müller von Gieselhheim. Vaterländische Erzählung für Deutschlands Jugend und Volk [povídky z Pruska]
Müller-Bohn, Hermann
Leipzig und Crimmitschau: Verlag von Gustav Gräbner kolem r. 1912. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a zdobenou předsádkou, 124 stran psaných frakturou s černo
desky zašpiněné, hrany desek odřené, mezi deskami a knižním blokem prasklá vazba, poznámky tužkou na předsádce, některé listy uvolněné, skvrny na listech, jinak v použitelném stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Flieger am Feind. Einundsiebzig deutsche Luftfahrer erzählen [němečtí piloti]
Langsdorff, Werner von
Gütersloh: Verlag C. Bertelsmann 1942. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 356 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (12 x 19 cm)
hřbet natržený, desky zašpiněné, na ořízce, předsádce a některých listech hnědé skvrny, jinak v uspokojivém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
In Jena ein Student [studentské příběhy]
Grabein, Paul von
Stuttgart - Berlin - Leipzig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1912. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, barevnou ořízkou a zdobenou předsádkou, 249 stran psa
desky a hrany desek trochu odřené, patutulní a titulní list oddělené, hnědé skvrny na listech, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021