PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Das Triptychon von den heiligen drei Königen [povídka vlámského spisovatele]
Timmerman, Felix
Leipzig: Insel-Verlag, 11.-20. Tausend. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 47 stran s černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
hřbet natržený, desky na okrajích zahnědlé, poznámky na předsádce, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy o Líze a mladém Wertherovi a jiné povídky [Spisy Josefa Škvoreckého, sv. 2 - povídky]
Josef Škvorecký
Vydalo nakladatelství Ivo Železný, Praha 1994. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 401 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oeuvres complètes de La Fontaine, sv. 1-7 [1872-1876; dílo; sebrané spisy; bajky; hry; grafika; rytiny; vazba; kůže]
Jean de La Fontaine
Paris: Garnier Frères, Libraires-Éditeurs 1872-1876, váz., CXXV+362, 507, XCIX+356, 450, XLIV+513, XL+480, XCVI+488 s., 4+4+2+4+2+1+2 tabulí, 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, kůže na hřbetech vybledlá, horní ořízky trochu ztmavlé od prachu, v prvním svazku je knižní blok trochu naražen (cca 10 listů v rohu mírně pomačkaných,
9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
Černá lilie (série: Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2023. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 318
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Anděl smrti (série: Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2022. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 319
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Světozor 1897, roč. XXXI. (časopis, týdeník, beletrie, poezie, umění, mj. J. Vrchlický - ještě dvanáct sonetů samotáře; Z. Winter - Kolomaz, krmička zlá; Ve Smokovcích; E. S. Vráz na Nové Guinei; Franz Schubert; Výstava J. Úprka)
M. A. Šimáček (red.)
Praha, František Šimáček 1897.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na předsádce, na titulní straně a na dalších stranách jsou razítka z knihovny.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zlatá Praha 1920, roč. 37 (časopis, týdeník, beletrie, poezie, umění, mj. Joe Hloucha - Pavilon hrůzy; K. Chytil - K otázce podoby kaple betlémské; R. Medek - Legie ČSR; J. Čermák ve Waldesově obrazárně; B. Němcová; ilustr. Kupka, Mánes, Panuška)
Gustav Pallas - Artuš Scheiner (red.)
Praha, J. Otto 1920
Velmi dobrý stav. Desky jsou zašpiněné bílou barvou. Na titulní straně a na dalších stranách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Autour de la Lune [Okolo Měsíce, 1923; Collection Hetzel: Les Voyages extraordinaires]
Jules Verne
Paris: Librairie Hachette 1923, váz., [4]+180 s., 8° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; plátno na deskách opotřebované, na hřbetu vybledlé, horní ořízka se stopami prachu, na stránkách je občas žlutá skvrnka od stáří, okraje stránek trochu zažloutlé, na patitulu jsou dvě neso
2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Uli der Knecht [švýcarský venkovský román]
Gotthelf, Jeremias
Zürich: Büchergilde Gutenberg, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 361 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (14 x 23 cm)
hřbet jen lehce odřený, inak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Uli der Pächter [švýcarský venkovský román]
Gotthelf, Jeremias
Zürich: Büchergilde Gutenberg, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 430 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (14 x 23 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Michels Brautschau und vier weitere Erzählungen [švýcarské povídky z venkovského prostředí ]
Gotthelf, Jeremias
Zürich: Büchergilde Gutenberg, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 366 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (14 x 23 cm)
hřbet vybledlý, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zaren, Popen, Bolschewiken [první vydání, Caři, popi, bolševici]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag 1927, pův. poloplátěná vazba se zdobenými deskami, titulem na přední desce a hřbetu, VI+314 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
hrany desek nepatrně odřené, u horního kapitálku malá vodní skvrna, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Studiosus jovialis [Veselý student, 1773; anekdoty; vtipy; hádanky; zeměpis; humor; konverzace; 18. století]
Odilo Schreger
Augustae Vindelicorum [Augsburg]: Sumptibus Matthaei Rieger et filiorum [Matthäus Rieger] 1773, váz., [8]+744 s., 12° (10 x 16,5 cm)
Uspokojivý stav; kůže na deskách opotřebovaná a odřená, se ztrátami, na přední předsádce je pár čmáranic perem (a na obou předsádkách vlastnická poznámka), většina stránek se skvrnou od vody (viz foto
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
 
Valentinská © 2021