PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Práh, Praha 2013. Vydání první, stran 179. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožené převazby. 570 a 557 stran. Rozměry: 134,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Argo, 2011. Pevná vazba s obálkou, stran 415, rozměry: 15,5 x 21,5 cm
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: G. Hirth's Verlag 1921, pův. poloplátěná vazba, 143 stran s 16 rytinami, 12° (13,5 x 17,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Čas 1905
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je z části natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Josef Haken 1928
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Stuttgart: K. Thienemanns Verlag [po r. 1900], celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce, titul na hřbetu, mramorovaná ořízka, 388 stran+6 listů přílohy, 5 barevných tabulí a četné čb. il
desky ušpiněné a odřené, věnování na předsádce, stránky nepatrně zahnědlé, celkově ještě dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
BB art, 208. Pevná vazba s obálkou, stran 311, rozměry: 15 x 21 cm
Pěkný stav
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1989. Vydání čtvrté, druhé úplné, stran 405. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý, nečteno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 1994. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 1994. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 2021. Vydání první, stran 152. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2007. Vydání první, stran 234. Brožovaná, rozměry: 14 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Fr. Borový, Praha 1923. Spisy sv. V. Polokožená vazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 324.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stran 197, rozměry: 13,5 x 19,5 cm. Polokožená vazba
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Weimar: Verlag und Datenbank für Geisteswissenschaften 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a věnováním autora, 45 stran, 8° (12 x 20 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 15665 až 15680 z 19596 (1225 stránek)
Zákazníci sk




![Liebesgeschichten. Mit 16 Wiedergaben nach den Kupfern von Sigismund Freudenberg [erotika, Renesance] Liebesgeschichten. Mit 16 Wiedergaben nach den Kupfern von Sigismund Freudenberg [erotika, Renesance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762558-liebesgeschichten-mit-16--17727915191-1024x1024.jpg)


![Deutsches Mädchenbuch. Ein Jahrbuch der Unterhaltung, Belehrung und Beschäftigung für junge Mädchen. Mit zahlreichen Text- und Farbenbildern; 11. Jahrgang [dívčí literatura, ročenka] Deutsches Mädchenbuch. Ein Jahrbuch der Unterhaltung, Belehrung und Beschäftigung für junge Mädchen. Mit zahlreichen Text- und Farbenbildern; 11. Jahrgang [dívčí literatura, ročenka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762616-deutsches-madchenbuch-ein-17730521511-1024x1024.jpg)


![Miniatury [Bulgakov - Povídky a fejetony z dvacátých let, dějově umístěné na Kavkaz, zmítaný občanskou válkou; Rusko] Miniatury [Bulgakov - Povídky a fejetony z dvacátých let, dějově umístěné na Kavkaz, zmítaný občanskou válkou; Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753250-miniatury-bulgakov-povidk-17596964031-1024x1024.jpg)




![berlin [novela z období 2. světové války] berlin [novela z období 2. světové války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/763051-berlin-novela-z-obdobi-2--17735693241-1024x1024.jpg)