SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Alfa, Bratislava 1991.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka (viz foto). Neautorské věnování.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Měkká vazba, stran320, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 122.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba - obálka chybí, stran 328 + obr. příloha, rozměry: 18,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. V obsahu je zatrháváno tužkou. Autorské věnování s podpisem.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 95 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 7 + 15 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet je natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydav. Obzor, Bratislava 1984.
Dobrý stav, vazba lehce uvolněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní pevná vazba s přebalem, stran 247, rozměr: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Ikar, Bratislava 2018. Pevná vazba s obálkou, stran 197, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm, 508 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce otřepená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
8 stran textu + obr. přílohy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jednota čs.matematiků a fyziků a Jednota slovenských matematikov a fyzikov, 1982.
Dobrý stav, obálky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 496 stran.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je odřený, otřepený, pomačkaný, potrhaný a ze spodní části lepený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pravda, číslo 43./1948. Ústredný orgán komunistickej strany Slovenska (staré noviny, text slovensky)
Přehnuté složky. Rozměry cca: 35 x 51 cm. Stran 8.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 60 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, Praha 1989. Pevná vazba s obálkou, stran 365, první vydání, rozměry: 21 x 27 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Cisárovná Alžbeta a muži [Habsburkové, Sisi, Sissi, manželka Františka Josefa I.] - text slovensky Cisárovná Alžbeta a muži [Habsburkové, Sisi, Sissi, manželka Františka Josefa I.] - text slovensky](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/737000-cisarovna-alzbeta-a-muzi--17397802241-1024x1024.jpg)



![Divadlo od počiatku po naše dni [dějiny světového divadla - slovensky] Divadlo od počiatku po naše dni [dějiny světového divadla - slovensky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755816-divadlo-od-pociatku-po-na-17628428591-1024x1024.jpg)


