SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 21 x 24 cm, stran 155
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 24 x 28 cm, 136 stran + 40 bar. obr příloha + 16 cizojazyčných textů
Stav velmi dobrý, kniha je vložena do kartonového pouzdra
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, 166 stran, obr. přílohy.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 17 cm, stran 116.
Stav velmi dobrý, pouze obáka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 15 + 16 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovenské pedagogické nakl. Bratislava 1998. První vydání.
Stav velmi dobrý (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Tatran, Bratislava 1980. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přední straně desek, originální přebal. 275 stran, 70 barevných a 202 černobílých reprodukcí. ROzměry: 24 x 27 cm
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2008. Vydání druhé, stran 208 stran, množství vyobrazení, v češtině. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, stran 16 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 7 + 15 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Tatran 1981.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 25 x 28 cm, 185 stran včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 17,5 cm, stran 78, vydání první.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Šport, Bratislava 1984. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23 x 22 cm, stran 300 - obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 8 + 29 pohlednic.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce natržený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm, stran 156 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk







![Ikony zo 16. - 19. st na severovýchodnom Slovensku [malba, obrazy v pravoslavných kostelech, Slovensko; Snina, Humenné ad.] Ikony zo 16. - 19. st na severovýchodnom Slovensku [malba, obrazy v pravoslavných kostelech, Slovensko; Snina, Humenné ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727670-ikony-zo-16-19-st-na-seve-17291431311-1024x1024.jpg)







