SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hudobné nástroje na Slovensku (text slovensky)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran cca 42 + obr. příloha, rozměry: 19,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Roháče. Zima v lyžiarskom raji (fotografie, Karpaty, Slovensko)
Milan Šaradín
Vydalo: nakl. Slovtour, Liptovský Mikuláš 1949 Stav: dobrý, přebal zašpiněný, odřený, lehce natrž..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jasov [premonstrátský klášter nedaleko Košic; rokoková architektura a sochařství; edice Malá výtvarná knižnice]
Alžběta Güntherová
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, 126 stran - množství vyobrazení.
Stav dobrý, vlepené exlibris.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ján Želibský. Obrazy a kresby (edícia: Slovenské výtvarné umenie, zväzok 14) (malířství, Slovensko)
Vojtech Volavka
Obrazy a kresby. Edícia Slovenské výtvarné umenie, zväzok 14. Slovenské vydavatelství krásnej litera..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Rukoväť dejín slovenskej literatúry (text slovensky)
Dobroslav Chrobák
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, stran 262.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka svisle přehnutá. Na několika místech je podtrženo pastelkou. V zadní části je stopy od brouka. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kvety a hory (Květy, Hory, Vysoké Tatry, Slovensky)
Oldřich Staněk
Bratislava, Šport slovenské telovýchovné vydavatelstvo 1975, s. 153
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Namydlený blesk (Slovensko)
D. Havier, S. Mydlo
Pevná vazba, vydání první, stran 119, rozměry:22 x 275 cm.
Stav dobrý, spodní rohy desek jsou lehce naražené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Do mesta 30 min.
Laco Novomeský
Vydal Slov. spisovatel, Bratislava 1963. Nová komorná knižnica, svazek 34. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Přebal lehce odřený a po okrajích otřepený. Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bratislavské gobelíny (Slovensko)
Ľudovít Medvecký
Pevná vazba s obálkou, stran 63 - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Galéria ludového výtvarného umenia (katalog) - Martin
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 25 x 23 cm, 106 stran s množstvím vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená, na deskách je skvrna.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zbojníci. Kytka slovenských pohádek a pověstí (Zbojník, Chytrý zbojník, Silný Janko, Princ Mudroch, Janošík; Slovensko)
Stanislav Klíma
Praha, Nakladatelství Emil Šolc, společnost s r. o. [1923], s. 84.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Medzi zemou a nebom  (horolezectví, text slovensky)
Gaston Rébuffat, Pierre Tairraz
Obzor, Bratislava 1965. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 19 x 24 cm, stran 192 + 8 bar. příloh.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená
299Kč
Bez daně: 299Kč
V boji za mier sú s nami stámilióny (levicová literatura, komunistická literatura) - text slovensky
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 104, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Maľba, plastika, grafika (text slovensky)
P. Biednik
Brožovaná, stran textu 8 + bohatá obr. příloha. Rozměry: 20 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Demänová (Slovensko, krasová jeskyně, krápníky, fotografie)
J. Hajduch, J. Halaša
Vydal: Slovtour, 1950
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021