SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Príliš málo paranoje (text slovensky)
Michal Švec
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm. Stran 154
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vysoké Tatry
Karol Benický
Pevná vazba, stran 125 převážně fotografie + dobová reklama, rozměry: 20,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Múzeum v Kežmarku (Kežmarok)
Sešit, rozměry: 21 x 21 cm. Stran 12.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pod tatranskými štítmi. Kniha o živote a umeni goralského ludu (Vysoké Tatry - SLOVENSKO)
Kazimierz Saysse-Tobiczyk
Vydala Polonia, Varšava, nedatováno.
Velmi slušný stav, přebal natržený, odřený a zašpiněný; jinak uvnitř dobrý stav. Neautorské věnování.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Orava - Liptov - Horehronie (mapa, turistika, cyklistika; Slovensko)
kolektiv autorů
Měřítko 1 : 100 000. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Žiješ iba dvakrát (text slovensky)
Dominik Dán
Původní pevná vazba s přebalem, 351 stran, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Estetika a poetika ľudovej poézie (text slovensky)
Viliam Marčok
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 240 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav. Přebal je mírně odřený a v dolní části lehce natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cyklistický šport (text slovensky cyklistika)
L. M. Šelešnev, G. I. Sasin
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, lehce přehnutý horní roh obálky. Lehce zažloutlé stránky, na titulním listu je razítko.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Štiavnické pohorie (Turistický sprievodca ČSSR, Slovensko)
Eugen Majerský a kol.
Měkká vazba, stran 278 + volně ložená mapa, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Umelecká kresba (text slovensky)
Hendrich Leporini
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran textu 35 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Panic v podzemí (text slovensky)
Viliam Klimáček
Koloman Kertész Bagala, vyd.L. C. A. Lvice, 1997. Brožovaná. Stran 133. Rozměry: 13 x 19 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ladislav Vychodil (scénografie) - text slovensky
Ladislav Lejcha
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 160 - množství fotografií, rozměry: 23,5 x 27,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Banský svet - informačný obežník, číslo 6-7/1947 (hornictví, Slovensko)
Brožovaná, stran 64, rozměry: 15,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Výstava slovenského ľudového umenia, 1948 (Lidové umění Slovenska) - Slovensko
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 48 stran textu + čb. reprodukce.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pavol Horov (1914-1975) - text slovensky
Zdenko Kasáč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 7 + 16 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021