SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba s obálkou, 200 stran, 16 starn ber. obr. přílohy, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Obzor, Bratislava 1982.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Tatrapress, 1990. Brožovaná, 253 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročník XL. (1988), číslo 4. Vydává AV ČR, Praha. Původní brož, větší 8°, průběžné stránkování, stran..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, strany 4
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 24 cm, strany nečíslovány.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná (v zadní části jsou malé skvrnky)
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Tatran, Bratislava 1987. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 416, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celopátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 474 stran.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce vyšisovaný. Přední část desek se uvolňuje od vazby. Autorské věnování s podpisem: Jozef Orlovský.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit. Rozměry: 21 x 29 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 23 cm, stran 157 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
M-34-XXV Žilina. Mapa předštvrtohorných útvarov 1:200 000. Vydal Ústredný ústav geologický, Praha, 1..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, stran 10
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 241 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, na hřbetu nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 311. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v zadní části lehce natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, stran 231. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Slovenské výtvarné umenie obdobia národného obrodenia : zrod slovenskej národnej školy výtvarnej / A..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk


![Proces s dr. J. Tisom [Jozef Tiso, text slovensky] Proces s dr. J. Tisom [Jozef Tiso, text slovensky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/759570-proces-s-dr-j-tisom-jozef-17684904891-1024x1024.jpg)
![Archeologické rozhledy, XL. (1988), č. 4 (časopis, archeologie, mj. Pravěké osídlení Sedmihoří, On the problems of settlements of the Avar Khaganate Period in Slovakia [Avaři - Slovensko]) Archeologické rozhledy, XL. (1988), č. 4 (časopis, archeologie, mj. Pravěké osídlení Sedmihoří, On the problems of settlements of the Avar Khaganate Period in Slovakia [Avaři - Slovensko])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_193001_1-1024x1024.jpg)



![Najstaršia Jelšavská mestská kniha 1566-1710 (Jelšava, Slovensko) [Edice Gemerské vlastivedné pohľady - barokní městská kniha] Najstaršia Jelšavská mestská kniha 1566-1710 (Jelšava, Slovensko) [Edice Gemerské vlastivedné pohľady - barokní městská kniha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/616349-najstarsia-jelsavska-mest-16398102721-1024x1024.jpg)







