SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mária Želibská (text slovensky)
Viera Budská
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 23 cm. Stran 136 - tvořeno převážně vyobrazeními.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kniha o Slovensku (Slovensko)
Vladimír Ferko
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 307 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mineralia Slovaca, roč. 8. (1976), č. 1 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Podzemná voda kvartéru Bodvianskej roviny)
Ján Bartalský (red.)
Časopis Slovenskej geologickej spoločnosti a slovenských geologicko-prieskumných organizácií. 1. čís..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Subjekt - autor - auditórium. Subjekt v priestorách umenia (text slovensky)
kolektiv autorů
SCCA-Slovakia, 1996. Brožovaná, rozměry: 13 x 23 cm, 289 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Roháče v zime (Slovensko, text slovensky)
Milan Šaradin
Celoplátěná vazba s obálkou, stran textu 4 + 83 fotografií, rozměry: 23 x 30 cm. Vyd. druhé.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Obálka byla zřejmě politá - za spodní části jsou na ní skvrnky, na deskách také.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Problémy umenia 16.-18. storočia (text slovensky)
Brožovaná, stran 268. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je poznámka psaná fixou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Krajina Detvou volaná (Slovensko, Detva)
K. Benický, M. Križo
Osveta, Martin 1973.
Dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Mineralia Slovaca, roč. 6. (1974), č. 2 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Alpidy, hlavne Západné Karpaty; Ťažké minerály šlichtov z kryštalinika Malej Fatry; Výskyt betonitu na Orave)
Ján Bartalský (red.)
Časopis Slovenskej geologickej spoločnosti a slovenských geologicko-prieskumných organizácií. 2. čís..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sborník Ústavu Slovenského národného povstania, ročník II., číslo 1/1950 (text slovensky)
František Oktavec
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 64
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rudolf Pribiš. Súčasné profily, zväzok 6. (sochař, text slovensky)
Marian Váross
Celoplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 22,5 cm, stran 112, 7 čb. příloh.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Revue ARS. Slovenské umenie druhej polovice 19. storočia (Umeleckohistorická revue Slovenskej akadémie vied) - sborník
Ladislav Saučin (red.)
Měkká vazba, stran 255 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Mestské pamiatkové rezervácie na Slovensku
Alexander Frický
Osveta, 1986.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněný přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vladimír Clementis. Politik, ktorý citoval, recitoval a dovolával sa slovenských básnikov (text slovensky)
Štefan Drug (podpis)
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 19,5 x 19,5 cm, stran 436
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, přední desky se uvolňují od vazby. Věnování a podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Roľník, ročník XIV., čísla 4-11/1938. Orgán Kresťanského roľníckeho sdruženia (noviny, časopis) - Slovensko, Hlinka,Tiso
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stran celkem 132 (kromě chybějících čísel)
Velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021