SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Končiare bez bohov (horolezectví, text slovensky, obálka Zdeněk Burian)
Fritz Rudolph
Šport, Bratislava 1961. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 290.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lady Susan / Watsonovci / Sanditon (text slovensky)
Jane Austen
Nakl. Slovart, Bratislava 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 198. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Spomienky na Malého princa (text slovensky)
Simone de Saint-Exupéry
Mladé letá, Bratislava 2003. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 164..
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Z dejín vied a techniky na Slovensku, IX.
Vydav. Slovenskej akadémie vied, Bratislava 1979.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a odřený (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Zrno (poezie, text slovensky)
Ján Smrek
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 18,5 cm, stran 69.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, mírně zažloutlý hřbet.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Nevinné obete (text slovensky)
Kathy Reichs
Nakl. Slovart, Bratislava 1999. Pevná vazba s obálkou, stran 382. Rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kunstschätze des Königsschlosses Wawel
Arkady, Warsaw 1990.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Veľký gatsby (text slovensky)
Francis Scott Fitzgerald
Slovart, Bratislava 2012. Stran 197. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Manželský omyl (text slovensky)
Jennifer Probstová
Ikar, Bratislav 2014. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 333 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Majster Pavol z Levoče [mistr Pavel, pozdně gotický řezbář, autor oltáře - Levočský oltář, dřevořez, plastika, sochy světců; Levoča]
Jaromír Homolka, Horváth Pavel, Pavel Kotrba, Viktor Kotrba,
Slovenské vydav. krásnej literatúry, Bratislava 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a natržený, spravovaný lepící páskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Julius Nemčík [slovenský malíř, maliar]
Tomáš Štrauss
Celoplátěná vazba s obálkou, 43 stran textu + 68 stran obrázkových příloh, rozměry: 21,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, otřepená a potrhaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ikony z východného Slovenska
Alexander Frický
Východoslovenské vydavatelstvo, Košice 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 22,5 x 21,5 cm; 1..
 
190Kč
Bez daně: 190Kč
Slovenská akadémia vied a umení
Ondrej Pöss
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 101.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tlače 16. storočia vo fondoch Slovenskej národnej knižnice Matice slovenskej (Slovensko, Martin, staré renesanční tisky)
Helena Saktorová, Klára Komorová, Emília Petrenková, Ján Agn
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 27 cm, stran 462.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021