SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kandidát (edice: Knižnice československá III.) [novela, Slovensko]
Svetozár Hurban Vajanský
Pacov, Přemysl Plaček 1918, s. 54.
Volný hřbet, dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenské slovo, ročník IX., číslo 2/1929. Týždenník československej strany národne socialistickej pre Slovensko (1. republika, noviny, Slovensko, text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, stran 8
Velmi dobrý stav. Místy je v textu podtrženo
180Kč
Bez daně: 180Kč
Súčasní výtvarní umelci Liptova (Slovensko, Liptov, text slovensky)
Bohumír Bachratý
Brožovaná, rozměry: 21 x 25 cm, strany nečíslovány.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Banská Štiavnica (Slovensko)
J. Otčenáš, J. Vozár, L. Zlatohlávek
Brožovaná, rozměr: 16,5 x 16,5 cm, stran 79.
Stav dobrý, lehce odřená a mírně pomačkaná a otřepená obálka. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Informator des Turiec-Gebietes (Slovensko)
Ivan Švec
Sešit, stran 63, vydání první, rozměry: 12 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Amor diktoval, lásku spisoval [výbor ze slovenské milostné poezie od 16 století ,text slovensky)
Jozef Minárik ed
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 366.
Dobrý stav, obálka je odřená a v horní části natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Käthe Kollwitzová (text slovensky)
Gerhard Strauss
Poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17,5 x 23 cm, celkem 153
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, zašpiněný a natržený. Nesouvisející věnování
99Kč
Bez daně: 99Kč
Adresár letných bytov v okrese Turčianskej zahrádke (Slovensko, Turčianský sv. Martin, průvodce, soupis ubytování)
Adresár letných bytov v okrese Turč. Sv. Martin : [Najkrajšie letné byty v Turčianskej zahrádke] / S..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Banská Štiavnica (Slovensko)
J. Otčenáš, J. Vozár, L. Zlatohlávek
Brožovaná, rozměr: 16,5 x 16,5 cm, stran 79.
Stav dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bratislava - Nové Mesto. Tvár nového milénia
Pevná vazba, stran 102 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Topoľčianky (Slovensko, text slovensky) Topolčianky
J. Vodrážka, Š. Rakovský
Cloplátěná vazaba sobálkou, stran 97 + obr. příloha, rozměry: 15,5 x 21 cm. Vydání první.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a na hřbetu natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
časopis Vlna + CD (umění, kultura, mj. Nová krv na pražskej galerijnej scéne, Tanec v Prahe; Dominik Lang, Evžen Šimera)
kolektiv autorů
ročník VII, jedno číslo., křídový papír, cca 160 stran, slovenský časopis o soudobém umění a kultuře..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stredoslovenský kraj (Slovensko, text slovensky)
Karol Benický
Brožovaná, rozměry: 20 x 23,5 cm, stran 104 - množství vyobrazení, vyd. první.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Turiec [Slovensko]
Obzor 1965
Stav dobrý, přebal potrhán viz foto. Na titulní straně věnování a razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021