SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Matica Slovenská, Bratislava 1938.
Velmi slušný stav, knižní blok uvolněný z vazby, obálka zašpiněná a odřená, hřbet natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
VEDA, Trnava 2024. Pevná vazba, stran 165 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sväz slovenského študentstva, Bratislava 1925. Původní celoplátěná vazba se zlacením; 23,5 x 15,5 cm..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 110, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, vydání první
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 16 - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Osveta, Martin 1978
Velmi slušný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakladatelství Archa, Bratislava 1994. Brožovaná. 99 stran, rozměry: 11 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vyd. Tvar, Bratislava, 1954; stran: 14 stran textu + 29 stran obrázkových příloh; stav velmi dobrý, ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 186 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 144 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně zažloutlá obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala: Osveta, 1955
Slušný stav, zašlá, zašpiněná, potrhaný přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 190.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zborník vystúpení z mezidnárodnej konferencie k 5. výročiu SPN. Múzeum SPN Banská Bystrica, 8.-10. j..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 286.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Východoslovenské vyd., Košice 1980. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 22 cm, stran 192 - včetně vyobrazení, vydání první.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Bratislava, Šport 1986, s. 115.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk








![Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky] Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743909-stredoveka-drama-stredove-17475103641-1024x1024.jpg)





![Chodníkmi Slovenského raja (edice: Obrázkový turistický sprievodca) [Slovenský ráj, fotografie Dionýz Dugas, příroda] Chodníkmi Slovenského raja (edice: Obrázkový turistický sprievodca) [Slovenský ráj, fotografie Dionýz Dugas, příroda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-26-09-10-43-01-1024x1024.jpg)