SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zborník Slovenského národného múzea (ETNOGRAFIA  22, ročník LXXV./1981) etnografie národopis
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 280 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Balneologický spravodajca 1993-1994 (Slovensko, lázně, lázeňství)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 282, vydání první.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sprievodca po Národnom cintoríne (Slovensko)
P. Halaška, Ž. Bukovská
Brožovaná, rozměry: 13 x 25 cm, stran 242 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý. V seznamu je zaškrtáváno a vpisky tužkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vysoké Tatry pro horolezce 3. Sedielko - Kopské sedlo (horolezectví)
František Kroutil a kol.
Olympia, Praha 1977. Pevná vazba, stran 233, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobý, desky jsou v dolním rohu lehce zvlněné, podpis pův. majitele
360Kč
Bez daně: 360Kč
Mineralia Slovaca, roč. 1. (1969), č. 3-4 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Dva typy ryolitov v oblasti Žiaru nad Hronom; Zásoby a dobývanie niektorých surovín vo svete)
Vladimír Kuna (red.)
Časopis venovaný geologickej problematike nerastných surovin Slovenska a činnosti Slovenskej geologi..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Odkrytie štylistického znaku (text slovensky)
Kristián Benyovszky
Univ. Konštantína Filozofa v Nitre, Nitra 2011. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 230 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Naše národní minulost v dokumentech I.
Václav Husa
Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1954. Původní poloplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, 563 stran + obr. příloha. Část textu ve slovenštině.
Dobrý stav, odřený, ušpiněný a po okrajích potrhaný přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dukla. Sprievodca po pamätných miestach dukelských bojov (Slovensko)
Sešit, rozměry: 10,5 x 20 cm, 21 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
František Kudláč (text slovensky)
Bohumír Bachratý
Pevná vazba s obálkou, vydání první, stran 180 - včetně vyobrazení, rozměry: 23 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Mineralia Slovaca, roč. III. (1971), č. 11 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Ložiská polometalických rúd pri Ponikách; Nové minerály a nové surovinové možnosti Vihorlatu)
Ján Slávik (red.)
Časopis venovaný geologickej problematike nerastných surovin Slovenska a činnosti Slovenskej geologi..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Subjekt - autor - auditórium. Subjekt v priestorách umenia (text slovensky)
kolektiv autorů
SCCA-Slovakia, 1996. Brožovaná, rozměry: 13 x 23 cm, 289 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Roháče v zime (Slovensko, text slovensky)
Milan Šaradin
Celoplátěná vazba s obálkou, stran textu 4 + 83 fotografií, rozměry: 23 x 30 cm. Vyd. druhé.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Obálka byla zřejmě politá - za spodní části jsou na ní skvrnky, na deskách také.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Problémy umenia 16.-18. storočia (text slovensky)
Brožovaná, stran 268. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je poznámka psaná fixou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovensko z vtáčej perspektívy (Letecké pohledy)
Eugen Vasiliak
Osveta 1970.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021