SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 388 stran s 218 obrázky. Rozměry: 22 x 30 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části natržená
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 23,5 x 27,5 cm, stran 30 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená, v horní části natržená a ve spodní podlepená.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Měkká vazba, stran 224, příloh 16 + volně ložená mapa, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 371 + volně ložená mapa, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná a mírně ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, první vydání, 113 stran.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Text ve slovenštině! Bestseller, ktorý zbližuje orietálnu filozofiu a západnú vedu v humanistickom p..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, Bratislava 1968. Pmätníky našej minulosti, sv. 5. Vydání první, 124 stran, 15 obrázků, 16 příloh. Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená a otřepená. Hřbet potrhaný a zkosený. Knižní blok se uvolňuje z obálky, místy je v textu zatrženo tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran textu 34 + obr. příloha. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, Vyřazený knihovní exemplář.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Pevná vazba, stran 256 + volně ložená mapa, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
SVTL, Bratislava 1958.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a natržený(viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 207 - včetně vyobrazení, rozměry: 12 x 20 cm. Vyd. první
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Tatran, Bratislava 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 282 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý sta. Přebal je lehce odřený
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Osveta, Martin 1973. Celoplátěná vazba s obálkou. Vydání první, stran 298 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, rozměry: 15 x 20 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav, u hřbetu jsou díry po děrovačce.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Tatran Bratislava, 1991.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 18 x 23 cm, 34 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a z boku otřepená.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Zákazníci sk

![Zo starších výtvarných dejín Slovenska [sborník ze starších dějin umění, dějiny umění - gotika a renesance, nástěnná malba, dřevořezba, oltáře, kostely; mj. Diviaky; Jasov, Liptov, Levoča, Kaplna ad.] Zo starších výtvarných dejín Slovenska [sborník ze starších dějin umění, dějiny umění - gotika a renesance, nástěnná malba, dřevořezba, oltáře, kostely; mj. Diviaky; Jasov, Liptov, Levoča, Kaplna ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728883-zo-starsich-vytvarnych-de-17307969191-1024x1024.jpg)













