SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Štrukturálna antropológia II. (text slovensky)
Claude Lévi-Strauss
Nakl. Kalligram, Bratislava 2000. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 400 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části mírně natržená, razítko Literární akademie.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Číslo na tvojom predlaktí je modré ako tvoje oči (text slovensky)
Eva Umlauf, Stefanie Oswalt
Absynt, 2018. Pevná vazba, rozměry: 15 x 22 cm, stran 245.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Michal Hlaváček 1803-1885 (text slovensky)
Eduard Gombala
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 7 + 15 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Disk z Československa (ilustrace Mikuláš Galanda) - edice Slovenské ráno
L. N. Zvěřina (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 18 x 23 cm, 34 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná. Autorské věnování s podpisem.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Milan Lasica a Július Satinský - L&S I. a II. (2 svazky) - text slovensky
Nakl. l.C.A., 1996 a 1998. Celoplátěné vazby s obálkami, 445 a 275 stran, rozměry: 15 × 22 cm.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Oživené pamiatky (památky, Slovensko, text slovensky)
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 23 x 29 cm. Stran 174 - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a u hřbetu natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Fiat 125p (automobil) - text slovensky
Wojciech Szenejko
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 197, 144, obr., 6 tabulek. Vyd. druhé.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Július Barč-Ivan 1909-1953 (text slovensky)
Zdenko Kasáč, Juraj Chovan
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 8 + 15 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pokroky matematiky, fyziky... XXXI/1986
Jednota čs.matematiků a fyziků a Jednota slovenských matematikov a fyzikov, 1986.
Dobrý stav, obálky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Nedotknuteľní. Príbeh jednej knihy (text slovensky)
Nidal Saleh
Brožovaná, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm, stran 163.
Výborný stav. Na titulním listu jsou poznámky psané propiskou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovenský štátny a samosprávny zamestnanec, ročník XVI./1936
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry cca: 28 x 38 cm. Stran 8.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Martinská deklarácia (deklarace, text slovensky, Slovensko)
Martin Grečo
Brožovaná, druhé vyd., rozměry: 16 x 24 cm, 177 stran.
Stav velmi dobrý, lehce pomačkaná obálka. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Knihy nakladateľstva Pravda, nový rok 1949 (text slovensky)
Brožovaná, 187 stran, rozměry 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Nanga Parbat 8125 m (horolezectví)
A.Puškáš, I.Urbanovič
Vydal Šport, Bratislava 1976.
Dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pokroky matematiky, fyziky... XXVI/1981
Jednota čs.matematiků a fyziků a Jednota slovenských matematikov a fyzikov, 1981.
Dobrý stav, obálky mírně odřené (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Ľudové hudobné nástroje (Lidové hudební nástroje) - text slovensky
Josef Hutter
18 listů a sešit 12 stran jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021