SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 20 x 23,5 cm, stran 104 - množství vyobrazení, vyd. první.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obzor 1965
Stav dobrý, přebal potrhán viz foto. Na titulní straně věnování a razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 20, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Výstavu připravila Galerie hlavního města SSR Bratislavy, Mirbachov palác, listopad 1985 - leden 1986. Vydalo vydavatelství Tatran v Bratislavě 1985. Původní brož s přebalem.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr 24 x 22 cm; 265 stran, obrázky v textu.
Velmi dobrý stav, v dolní části je obálka natržená
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Tisk ze sololitu; 1967; 1/15 - podepsáno. Rozměry: 505 x 360.
..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, stran 6
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 256.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části desek je nálepka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydav. JES, Košice 2011.
Velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, stran 70 - tištěno oboustranně
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Keramika - Rezba - Malba. Tatran, Bratislava 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, nestrán..
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, stran 8
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 23.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlá obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 290, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Komplet - 3 knihy textů + jeden obrazový díl. Celoplátěná vazby s přebaly, 530, 582,..
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Vydal Spolok sv.Vojtecha, Trnava 1930.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zákazníci sk




![Tisícročie módy [Z dejín odievania na Slovensku - móda, šaty, oděvy, textil, látky, kroje, odívání, oblékání, oblečení] Tisícročie módy [Z dejín odievania na Slovensku - móda, šaty, oděvy, textil, látky, kroje, odívání, oblékání, oblečení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/759931-tisicrocie-mody-z-dejin-o-17688901451-1024x1024.jpg)







