SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dobré víno (text slovensky)
Fedor Malík
Pevná vazba, 326 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ján Koniarek (sochař)
Fraňo Štefunko
Slovenské vydavateľstvo krásnej literatúry, Bratislava 1955.
Přebal po okrajích odřený, jinak dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Prvé shromaždenia národné v Turčianskom Sv. Martine I. (text slovensky) - Slovensko
Jozef Škultéty
Měkká vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 73
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet lepený. Knižní blok je z obálky uvolněný. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, volnější vazba
180Kč
Bez daně: 180Kč
Šarišské múzeum Bardejov (Slovensko)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 21 x 21 cm. Stran 32 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Roháče v Západných Tatrách (Vysoké Tatry, Slovensko, fotografie)
František Krasl
Vydalo: nakl. Osveta, Martin 1970
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pracujúce ženy budujú šťastné Slovensko
O. Řepková-Hroboňovavá (sestavila)
Sešit, 64 stran - včetně vyobrazení, rozměr: 14,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř je razítko knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Michal Jakabčic   Hol.
Lubomír Podušel
Slovensky. Michal Jakabčic patrí k významným osobnostiam moderného slovenského výtvarného umenia. Je..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Slovák sa díva na SSSR (obálka vevázána) - typo Zdeněk Rossmann (text slovensky)
Miloš Hrušovský
DAV, Bratislava, 1934. Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran
Stav velmi dobrý. Na okrajích obálky i stránek jsou malé skvrnky - vše suché a čitelné, vyřazený knihovní exemplář
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
O Jánovi Švermovi (Ján Šverma) - text slovensky
Václav Kopecký
Sešit s obálkou, rozměry: 15 x 21,5 cm. Stran 30
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovensko - Verš v básni Európa
Ladislav Struhár
Media Svatava 2005.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně odřený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Umenie Bratislavy. Maliarstvo a sochárstvo  (1800 - 1850) (Umění Bratislavy, Slovensko, malířství, sochařství, mj. Karol Sterio, F. J. G. Lieder, Ján Höfel)
Anna Petrová
Slovenské vydavatelstvo krásnej literatúry, 1958. Malá výtvarná knižnica. Původní poloplátěná vazba,..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Fyzika ako dobrodružstvo (text slovensky)
A. Einstein, L. Infeld
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16 x 21 cm, stran 187
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a ze spodní části podlepovaná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ervín Semian (malíř, text slovensky)
SIlvia Ilečková
Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 22 x 23 cm, stran 39, 63 čb. a 12 bar. reprodukcí
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Spravodaj Slovenského ústavu pamiatkovej starostlivosti a ochrany prírody Bratislava, stredisko Banská Bystrica (Slovensko)
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, stran 160 + volně ložené přílohy.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021