SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prieskum ľudovej výroby na Spiši (Věci a lidé, ročník V., číslo 5-6/1953) - časopis, text slovensky
Josef Raban (red.)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, strany 185-288
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Žatevné a mlatobné náradie (zemědělství) - text slovensky
Ján Hyčko
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 216 + 64 příloh, rozměry: 185 x 25 cm, stran 130
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sprievodva po múzeách na Slovensku (Slovensko)
M. Rybecký
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, strany nečíslovány - množství vyobrazení.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet potrhaný. Přední obálka se uvolňuje od vazby. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vrátna (Stručný sprievodca, Malá Fatra, průvodce, Slovensko)
Jozef Gargulák, Vladimír Križo
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 17 cm, stran 126.
Stav velmi dobrý, pouze obáka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Banská Štiavnica (Slovensko, stručný sprievodca)
Vladimír Bárta a kol.
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 17 cm, 104 stran + volně ložená mapa.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sokratika I. a II. (2 svazky)
Vladislav Suvák (ed.)
Brožované, stran 268 a 265, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dejiny Slovenska. Dátumy, udalosti, osobnosti [Slovensko, text slovensky]
František Honzák a kol.
Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 882
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet, na titulním listu je propiskou napsáni "Vianoce 2003.".
399Kč
Bez daně: 399Kč
Michal Jakabčic [slovenský malíř, maliar] - text slovensky
Bohumír Bachratý
Tatran, Bratislava 1981. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 22x22 cm. Stran 104, bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobr.
299Kč
Bez daně: 299Kč
N. A. Kasatkin (text slovensky)
K. A. Sitkin
Tvar, Bratislava 1954. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 23 cm, stran 128 (textu 66) - zbytek je vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je odřená se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Lidová výtvarná kultura 2/1978. Slovensko
Věra Laudová
Přehnuté složky, rozměry: 18,5 x 27 cm, stránkováno průběžně 33-64.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bratislava - Moskva (text slovensky)
Elo Šándor
Brožovaná s původní obálkou, druhé vydání, stran 218. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Místy je v textu zatrženo červenou a modrou pastelkou. Na první straně je podpis původního majitele.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Geochemický výskum hlavných sulfidických minerálov železa pomocou elektrónovej mikrosondy (taext slovensky)
B. Cambel, J. Jarkovský, J. Krištín
Celoplátěná vazba - kniha je zabalena do průhledného obalu, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 316
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ujma (text slovensky)
Libuše Moníková
Brožovaná. Stran 100, vyd. první, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Moderná světová architektúra (Slovensko, text slovensky)
Felix Haas
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 24 x 25 cm, stran 277 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a nepatrně otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Uhorské robotnícke hnutie za svetovej vojny r. 1914-1918 (Slovensko)
Alžběta Andicsová
Brožovaná, stran 61, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Ján Hollý 1785-1849 (text slovensky)
Juraj Chovan
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 11 + 22 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021