SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Text a kultúra (text slovensky)
Jurij M. Lotmman
Nakladatelství Archa, Bratislava 1994. Filozofia do vrecka, sv. č. 9. Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý. Místy je v textu zatrženo tužkou
120Kč
Bez daně: 120Kč
Schodiště s torzom Amora (Jan Březina) - kolibřík, text slovensky
Ján Brezina
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 8,5 cm (kolibřík), stran 129.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Cena Dušana Jurkoviča 2002 (text slovensky, Dušan Jurkovič)
Peter Mikloš (sestavil)
Sešit. Rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 32 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vážnejšie problémy geologického vývoja a stavby Československa (geologie)
M.Mahel (ed.)
Bratislava 1980.
Dobrý stav, obálka mírně odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Karol Kállay. Umělecká fotografie, svazek 18
Lubor Kára
Měkká vazba, 17 stran textu + 64 obrazů, rozměry: 15,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Príklad Barthes (text slovensky)
Miroslav Marcelli
Kalligram, 2001. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 317
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tatranský národný park [Slovensko]
Milan Hirš (red.)
Osveta 1961
Stav zachovalý viz foto.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kežmarské lýceum (Kežmarok, text slovensky)
Imrich Sedlák a kol.
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 20 cm, stran 271 s čb. fotografiemi v textu
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Miloslav Francisci 1854-1926 (text slovensky)
Ivan Mačák
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 7 + 15 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Chránené územia Slovenska, zv.5
Vydav. Obzor, Bratislava 1985.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Úvod do pamäti (Úvod do paměti) - text slovensky
Rudolf CHmel
Kalligram (SK) 2019. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 591 stran
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ženy na Habsburskom tróne - Rakúske cisárovné 1804-1918 (text slovensky) - Mária Tereza - Mária Ludovika - Karolína Augusta - Mária Anna - Alžbeta - Zita
Friedrich Weissensteiner
Ikar, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 198, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vznik, vývin a verzie Kollárovej rozpravy o literárnej vzájomnosti
Rudo Brtáň
Tranoscius, 1942. Z našej stariny, sv. 5. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 134.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pavol Dobšinský 1828-1885 (text slovensky)
D. Katuščák, J. Štefánik
Složky jsou volně vložené do obálky, stran texu 7 + 15 vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený a v dolní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pokroky matematiky, fyziky... XXXIII/1988
Jednota čs.matematiků a fyziků a Jednota slovenských matematikov a fyzikov, 1988.
Dobrý stav, obálky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Keramika ako záľuba
Mária Štullerová
Alfa, Bratislava 1988.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021