SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pohronský socialista, číslo 23/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malý princ (1. slovenské vydání) - text slovensky
Antoine de Saint-Exupéry
Poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 77.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky.
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bájky pre malých i veľkých (text slovensky)
Dana Hlavatá
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26,5 cm, stran 88.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Odkryté dejiny. Staré Slovensko / Dávnoveké Slovensko / Predveká Bratislava (3 svazky)
Pavel Dvořák
Původní celoplátěná vazba s přebaly. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 368, 340 a 400 - včetně obr. materiálu. Vydání první.
Stav velmi dobrý, přebaly jsou lehce odřené, přebal dílu: Staré Slovensko, je v zadní části s lehkou ztrátou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Pohronský socialista, číslo 20/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovensko v socialistickom Československu [Rossmann, fotografie]
Osveta 1961
Stav zachovalý (obálka mírně potrhána) viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sborník slovenskej mládeže 1909 (text slovensky) - Slovensko
Měkká vazba, 156 stran, rozměry: 18,5 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet odřený a v horní i dolní části lepený, v dolní části natržený. Volnější vazba.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Skvosty Slovenska (architektura, historie, fotografie, Slovensko)
E.Hochenberger, K.Kállay
Ikar, Praha 2003.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Desať hier
Viliam Klimáček
Divadelný ústav, 2004.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Aspekt, číslo 2/1996. Strachy a bariéry (text slovensky) - časopis
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 20.5 x 30 cm, stran 236.
Stav velmi dobrý. Lehce odření obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Typografická úprava knihy (text slovensky)
Leo Kohút
Celoplátěná vazba s obálkou - kniha je zabalena do průhledného obalu. rozměry: 18 x 25 cm, stran 170.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Eugen Nevan 1914-1967. Súborné dielo (text slovensky)
Františka Hurajová (sestavila)
Sešit. Rozměry: 22 x 22,5 cm. Stran 57 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Slovensko a slovanstvo
Wladyslaw Bobek
Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 345.
Stav velmi dobrý. Obálka je u hřbetu lehce vyšisovaná. Malá část horního rohu první strany je ustřižená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Prielom Hornádu (Slovenský Ráj, Slovensko)
J. Halaša, L. Rozman
Poloplátěná vazba. Rozměry: 18 x 24 cm. Stran 53 - bohatý čb. fotografický materiál.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kapitoly z dejín vydávania a rozširovania literatúry (text slovensky)
Tibor Nitranský, Ondrej Človieček
Brožovaná, stran 194, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021