SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lexikon moderného maliarstva (malířství, text slovensky)
kolektiv autorů
Tatran, Bratislava 1968. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 22 cm, stran 410 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
15 rokov literárnohistorického múzea Janka Kráľa (Liptovský Mikuláš, Slovensko)
Jozef Kasanický
Sešit, stran 60, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Fotografické cykly (Slovensko, fotografie, text slovensky)
kolektiv autorů
Brožovaná, cca 7 stran textu - ostatní jsou fotografie, rozměr: 12 × 16 cm.
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Nízke Tatry (Nízké Tatry, mapa, turistika, Liptovský Hrádok, Bystrá, Chopok; Slovensko)
kolektiv autorů
Měřítko 1 : 25 000. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Veľký brat a Veľká sestra (text slovensky) - podpis Miroslav Kusý
Miroslav Kusý (podpis), Milan Šiměčka
Nakladatelství: Nadácia Milana Šimečku, Bratislava 2000. Brožovaná. Stran 222. Rozměry: 14,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, věnování a podpis autora - Miroslav Kusý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kremnica (Slovensko)
Štefan Oriško
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20x 25cm, 183 stran.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyšné Ružbachy a okolie (Slovensko)
Jozef Ďurček
Brožovaná, stran 80, rozměry: 10 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bibliografia slovenskej muzeologickej literatúry, ročník 3/1987
Jozef Gažo (red.)
Brožovaná, stran 131, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou poznámky psané tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Životopisy a články
J. M. Urban
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 320, vydání první, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená se ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Gotické umenie  (Gotické umění, Slovensko - gotika)
Karol Vaculík
Brožovaná, rozměry: 21 x 24 cm, stran 155
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
149Kč
Bez daně: 149Kč
Kremnica (Slovensko)
Ladislav Rozman
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 24 x 28 cm, 136 stran + 40 bar. obr příloha + 16 cizojazyčných textů
Stav velmi dobrý, kniha je vložena do kartonového pouzdra
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umenie Bratislavy (1800 - 1850) - Bratislava
Anna Petrová
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, 166 stran, obr. přílohy.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vrátna (Stručný sprievodca, Malá Fatra, průvodce, Slovensko)
Jozef Gargulák, Vladimír Križo
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 17 cm, stran 116.
Stav velmi dobrý, pouze obáka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ján Chalupka (1791-1871) - text slovensky
Ivan Plintovič
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 11 + 16 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kodicil (edice: Kruh milovníkov poézie, zv. 39) (Poezie, ilustrace Emil Sedlák)
Francois Villon
Slovenský spisovatel, Bratislava 1969.
Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021