SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výtvarný život  8., ročník 14/1969 (text slovensky)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 48 - včetně vyobrazení, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Gotické umenie Slovenska
Karol Vaculík
Vydáno u příležitosti výstavy Gotické umenie Slovenska ve Slovenské Národné galérii (1975). Původní ..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Poštová známka a Slovensko (Poštovní známky, filatelie, emise 1993-1998)
František Martinka a kol.
Slovenské pedagogické nakl. Bratislava 1998. První vydání. Pevná vazba, 325 stran, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nové prúdy v našom súčasnom živote (12.1.1947) - text slovensky, staré noviny
Přehnuté složky, rozměry: cca 21,5 x 30 cm. Stran 24
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka, obálka se mírně vytrhává ze sponky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovenský priemysel roku 1937 (Slovenský průmysl, Slovensko)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 143 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, v horní části obálky jsou čísla. Vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vysoké Tatry (Slovensko)
Pavol Juhás a kol.
Složky jsou volně vložené do obálky, cca 32 listů - vyobrazení, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sochárstvo 16.-18. storočia na Slovensku (Slovensko, sochařství)
kolektiv autorů
Sešit, stran cca 48 - tvořeno převážně vyobrazeními, rozměry: 21 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, horní roh obálky nese stopu po přehnutí.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Turistická mapa : Donovaly. Šachtička. Turecká (Slovensko)
Vydal Vojenský kartografický ústav, Harmanec 2000. Měřítko 1:25 000. Rozměr složené mapy: 13 x 20 cm. Mapa vložena do průhledného obalu. První vydání.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pieniny [Slovensko]
Vladimír Koštial
Osveta 1969
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sprievodca po expozícii Dukelského múzea a pamätných miestach dukelských bojov (Dukla)
Ivan Mindoš
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 23,5 cm, 56 stran + 24 stran obr. příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je lehceodřená a v horní části mírně natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Turistická mapa. Biele Karpaty, Považský Inovec (Slovensko, Myjava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom)
Vydal a zpracoval SHOCart, Vizovice 2014. Měřítko 1:50 000. Rozměr složené mapy: 13 x 23 cm. Mapa vložena do průhledného obalu.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Sborník Ústavu Slovenského národného povstania, ročník I., číslo 1 - 4/1949 (text slovensky) - 4 svazky
František Oktavec
Brožované, rozměry: 17 x 24 cm, stran celkem 256
Stav velmi dobrý, vyřazené knihovní exempláře
399Kč
Bez daně: 399Kč
Studia Academica Slovaca (text slovensky) - Bratislava
Sešit, stran cca 30 - množství vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Metodika prípravy požiarnych, technických, vyprosťovacích a zdravotníckych jednotiek nevojenskej časti Civilnej obrany (text slovensky)
Bohuslav Kadeřábek
Sešit, stran 116, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce je v horní části číslo psané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Galéria Numero (text slovensky)
M. Haberernová
Sešit, cca 24 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ilustrovaný průvodce po Slovensku (Slovensko)
František Bílý
Měkká vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm, 158 stran, čb. fotografie v textu, rozkládací mapa.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená , mírně ušpiněná a otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021