SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 15 x 20 cm, stran 45
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, 43 stran textu + 68 stran obrázkových příloh, rozměry: 21,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, otřepená a potrhaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Tatran, Bratislava 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 368.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Osveta, Bratislava 1962.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, strany 16, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 27 cm, stran 462.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, stran 144 + 56 stran příloh, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Votobia, Olomouc 2001. Brožovaná, stran 188, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Současné slovenské umenie, sešit 3. Nákladem V.H.Kurthu, Bratislava 1944.
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přehnuté složky, strany 31-48, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý, obálka je mírně pomačkaná a v dolní části je bílá skvrnka
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Slovart, Bratislava 2008. Pevná vazba, stran 150, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Drážďanská bible. Jednosvazková faksimilová edice fotokopií rukopisu nejstaršího dochovaného českého..
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožovaná, vydání první, stran 79, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet mírně potrhaný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 30.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Academic Electronic Press, Bratislava 1995. Původní brož, 304 stran + obr. příloha, rozměr: 17 x 24 cm.
Obálka pomačkaná, v textu je podtrháváno propiskou i vpisky, očteno. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk


![Julius Nemčík [slovenský malíř, maliar] Julius Nemčík [slovenský malíř, maliar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/710307-julius-nemcik-slovensky-m-17086704601-1024x1024.jpg)











![U Masarykovcov - Spomienky osobnej archivářky T. G. Masaryka [Masaryk, U Masaryků] U Masarykovcov - Spomienky osobnej archivářky T. G. Masaryka [Masaryk, U Masaryků]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/683513-u-masarykovcov-spomienky--16761490991-1024x1024.jpg)