SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sľub cisárovnej Sisi (text slovensky)
Michaela Ella Hajduková
Motýl, 2023. Původní pevná vazba, 444 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Päťdesiat rokov slovenského života I. (text slovensky)
Gustáv Kazimír Zechenter-Laskomerský
Tatran, Bratislava 1974. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 403, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a v dolní části jsou skvrnky. Na přídeští je nálepka knihovny, vyřazený knihovní exemplář.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Martiniáda. Martin v slovenských dejinách (Slovensko)
Michal Eliáš
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 25 cm, 328 stran + 16 stran bar. přílohy, vydání první.
Stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vysoké Tatry pro horolezce 2. díl. Východná Železná brána - Sedielko (horolezectví)
František Kroutil, Ivan Rotman
Olympia, Praha 1976. Pevná vazba, stran 312, druhé vydání, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mineralia Slovaca, roč. 5. (1973), č. 1 (časopis, geologie, Slovensko, mj. O stratigrafii a tektonickej príslušnosti vápencov Vajarskej)
Ján Bartalský (red.)
Časopis Slovenskej geologickej spoločnosti a slovenských geologicko-prieskumných organizácií. 1. čís..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Rok práce komunistov (levicová literatura, komunistická literatura) - text slovensky
Převazba, rozměry: 13.5 x 17.5 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Po stopách výtvarnej minulosti Slovenska (text slovensky) - Slovensko
Alžběta Güntherová-Mayerová
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 22,5 cm, stran 188, 36 čb. a 8 bar. reprodukcí.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Múzeum Ostravskej dediny na Brestovej (Slovensko)
Zdena Čaplovičová
Sešit, 16 stran, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cesty k poézii (text slovensky)
Dušan Slobodník
Celoplátěná vazba s obálkou, 273 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vysoké Tatry - horolezecký sprievodca monografia, diel VI (horolezectví, text slovensky, Slovensko)
Arno Puškáš
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 256 + 44 + 4
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Mineralia Slovaca, roč. 7. (1975), č. 1-2 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Návrh IUGS na klasifikáciu a nomenklatúru plutonických hornín)
Ján Bartalský (red.)
Časopis Slovenskej geologickej spoločnosti a slovenských geologicko-prieskumných organizácií. 1-2. č..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sľub cisárovnej Sisi
Michaela Ella Hajduková
Motýľ, 2023. Pevná vazba. Stran 444, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovenský priemysel roku 1928 (Slovenský průmysl, Slovensko)
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 177 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Chémia a technológia ropy, díl I. a II. (2 svazky, ropa)
Václav Veselý
Pevná vazba, stran 312, 91 obr., 98 tabulek a 568, 216 obr., 146 tabulek. Rozměry: 7,58 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021