SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Ikar, Bratislava 2007. Pevná vazba, stran 246, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 98, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, strany 18-32
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 56
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka. Vyřazený knihovní exemplář.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 392, 226 obr., 22 tabulek, 4 přílohy, vyd. první.
Stav velmi dobrý, pouze obálka i hřbet jsou ušpiněné.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Slniečko, 2009. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 26 cm, stran 66.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Perfekt, Bratislava 2018. Pevná vazba, stran 201 - včetně vyyobrazení, rozměry: 17 x 25 cm.
Pěkný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměy: 15 x 21 cm, stran 54 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, lehce pomačkaná obálka, spodní roh je přehnutý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Bratislava, Geofond 1963, Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm, 131 stran + legenda k mapě.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, strany 4
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 338, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, druhé vydání, stran 90, rozměry: 13,5 x 18, cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně ušpiněná, knižní blok se v přední části uvolňuje z obálky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 111 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pacov, Přemysl Plaček 1919, s. 63.
Volný hřbet, obálka nepatrně zašpiněná a pomačkaná (viz foto). Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 29 x 39 cm, stran 6
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk















![Z dob našich otcov (edice: Knižnice československá, VII.) [novela, Slovensko] Z dob našich otcov (edice: Knižnice československá, VII.) [novela, Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134935_1-1024x1024.jpg)
