SLOVENSKO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: Slovenské nakl. krásnej literatúry, Bratislava 1961
Stav: dobrý, přebal mírně natržený
..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 141 stran.
Velmi dDobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Východoslovenské vydavatelstvo Košice, 1985. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 88 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 26 x 21 cm.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 268 stran, slovensky, rozměr: 12 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, pouze obálka je odřená a otřepená
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22x22 cm, 62 stran + bohatý obrazová příloha.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s obálkou, stran 131 - včetně vyobrazená, rozměry: 21,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratislava, Miloš Žiak 1994, s. 173.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, 31 stran, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, lehce ušpiněná a v horním rohu s lehkou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Pozdně gotický oltář kostela sv.Jakuba v Levoči. SNKLHU, Praha 1961. Původní celoplátěná vazba s pře..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 141, rozměry: 13,5 x 20 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 136.
Velmi dobrý stav, místy je v textu podtrženo a vpisky tužkou.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran textu 6 + cca 50 stran s vyobrazeními. Rozměry: 21 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Odeon 1970, s. 514.
V dobrém stavu, obálka je natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní poloplátěná vazba s obálkou, rozměry:13 x 19 cm, stran 68.
Stav dobrý, obálka je odřená, pomačkaná a natržená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Filozofická fakulta v Prešove, Prešovská univerzita Prešov, 1998. Původní brož, 8°, 205 stran. Obálk..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 185 stran.
Velmi dobrý stav, mírně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk












-1024x1024.jpg)


![Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky] Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722596-stredoveka-drama-stredove-17227645571-1024x1024.jpg)