SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tokajík (Slovensko)
Ivan Mindoš
Sešit, stran 48, vydání třetí, rozměry: 11 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rudolf Sloboda (text slovensky)
Zora Prušková
Pevná vazba, stran 127. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hrozby a nádeje ľudstva (text slovensky)
Sešit, rozměry: 20 x 21,5 cm, stran cca 46 - tvořeno převážně vyobrazeními.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nebudete ich môcť rozvrátiť (text slovensky)
Archa, Bratislava 1991. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 283
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umenie. Unikátny obrazový sprievodca
A.Graham-Dixon
Ikar, Bratislava 2010.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněný přebal.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Postavy veľkomoravskej histórie
Matúš Kučera
Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, stran 274, rozměry: 20 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Hľadanie obáv: texty a úvahy (text slovensky)
Tomáš Janovic
KK Bagala (Koloman Kertész Bagala) 2004. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm. Stran 97
Stav výborný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovenská liga, ročník XIX., číslo 1-10/1942 (Časopis, staré noviny, text slovensky)
Sešity.. Rozměry: 17,5 x 25 cm. Stran celkem 286
Velmi dobrý stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Deťom (kresby Ota Janeček, text slovensky) - Dětem
František Halas
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, strany nečíslovány, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce natržená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dejiny Žiaru nad Hronom (Žiar nad Hronom, Slovensko)
Peter Ratkoš
Plátěná vazba s obálkou, 352 stran + 8 bar. příloha, vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části natržená. V zadní části se ztrátou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
K osudom židovskej komunity v Trnave v rokoch 1938-1945 (Trnava, Židé, text slovensky)
Veronika Sineková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 338
Stav pěkný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Maratón Juana Zabalu (edice: Rozmluvy) (povídky; exilové vydání)
Dušan Šimko
Brožovaná, stran 113, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky lehce zažloutlé.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Listy do večnosti (Sixty-Eight Publishers, exil) - text slovensky
Dominik Tatarka
Brožovaná, 159 stran. Rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Gotická plastika na Slovensku [středověké sochařství, řezbářství, madony, církevní umění, sochy; Slovensko]
Jaromír Homolka, Tibor Honty
Bratislava, Tatran, 1972. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 24 x 33,5 cm, stran 435
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021