SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Domov a svet, číslo 6/1945. Ľudový obrázkový časopis (text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 30 x 43, stran 12
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Krajom Jánošíka (Trasový sprievodca pre mládež, Slovensko) - (průvodce - Žilina, Martin)
J. Paňák, D. Halaj a kol.
Měkká vazba, stran 68, vydání první, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vražedné tajomstvá (text slovensky)
Kathy Reichs
Slovart, Bratislava 2003. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 318 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Inkunábuly slovenskej národnej knižnice Matice slovenskej v Martine [Martin, provotisky slovenské národní knihovny, knihy, staré tisky]
Imrich Kotvan, Eva Frimmová
Matica Slovenská,1988.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný, lehce porušená folie na přebalu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Literární Slovensko
Albert Pražák
Orbis, Praha 1932.
Dobrý stav (viz obr.), obálka mírně odřená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Domov a svet, ročník II., číslo 2./1945. Časopis Povereníctva informácií (text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 30 x 43, stran 12
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Životné pramene krásneho písomníctva (písemnictví, text slovensky)
Marcel Horniak
Brožovaná, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 96.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mona (text slovensky)
Dan Torsten Sehlberg
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 24 cm, 404 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dlhá cesta k oltáru (série: Nevesty Blackwaterovcov, text slovensky)
Jane Featherová
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 2013. Pevná vazba, 271 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Metodologické problémy vývinu vedeckých teórií
Pravda, Bratislava 1981.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pohronský socialista, číslo 25/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovenský deník (noviny, 1. republika) - ostřiženo, text slovensky
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, strany 4.
Velmi dobrý stav, lehce ostřižené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dejiny estetiky I – Staroveká estetika (text slovensky)
Wladyslaw Tatarkiewicz
Vydal Tatran, Bratislava 1985. Z polského originálu. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 25 cm, 520 stran - bohatý obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Dejiny slovenskej literatúry (Slovensko)
Stanislav Šmatlák
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 632, vydání první.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Češi a Slováci
Josef Rotnágl
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 276 stran. Původní obálka je vevázána na konci knihy. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pohronský socialista, číslo 21/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021