SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
30 rokov slobodnej Bratislavy vo fotografii Ladislava Noela (Bratislava, Ladislav Noel)
Ladislav Noel
Brožovaná, stran cca 50 - tvořeno převážně fotografiemi, rozměry: 20,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Okres Bratislava-vidiek (Slovensko, text slovensky)
Sešit s obálkou, rozměry: 20 x 20 cm. 48 stran s množstvím obrazového materiálu.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Geografické názvy okresu Topoľčany A 4
Zdeňka Koláriková (zpracovala)
Sešit je vložený do obálky + volně ložená mapa, stran 87, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
K osudom židovskej komunity v Trnave v rokoch 1938-1945 (Trnava, Židé, text slovensky)
Veronika Sineková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 338
Stav pěkný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dějiny Slovenska v datech (Slovensko, historie, mj. Tiso, Hodža, Štefánik)
M. Londák a kol.
Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 885.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dostal rozum (text slovensky)
Tomáš Janovic
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm. Stran 91
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Levoča. Klenotnica umeleckých pamiatok [fotografie Karel Plicka - Levočský oltář, Mistr Pavel z Levoče; Slovensko, kniha čb. fotografií; architektura, sochařství, malba]
Karol Plicka
Martin, Osveta 1980, celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 25 x 33,5 cm, strany nečíslovány - množství fotografií
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Majster Pavol z Levoče (Mistr Pavel z Levoče) - text slovensky
Mária Novotná a kol.
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 111 + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Pod tatranskými štítmi. Kniha o živote a umeni goralského ludu (Vysoké Tatry - SLOVENSKO)
Kazimierz Saysse-Tobiczyk
Vydala Polonia, Varšava, nedatováno.
Velmi slušný stav, přebal natržený, odřený a zašpiněný; jinak uvnitř dobrý stav. Neautorské věnování.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Orava - Liptov - Horehronie (mapa, turistika, cyklistika; Slovensko)
kolektiv autorů
Měřítko 1 : 100 000. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dunaj v Amerike (text slovensky)
Ester Plicková
Marenčin PT 2010. Původní pevná vazba s obálkou. Stran 329. Rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trenčianské Teplice (Slovensko)
J. Mulík, J. Halaša
Sešit, stran 46 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bibliografia slovenského ľudového výtvarného umenia (text slovensky)
Pavol Stano
Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 326 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a v horní části natržený se ztrátou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Umelecká kresba (text slovensky)
Hendrich Leporini
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran textu 35 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
 
Valentinská © 2021