SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník Ústavu Slovenského národného povstania, ročník II./1950 (Slovensko, text slovensky)
František Oktavec
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 256.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části desek je nálepka. Místy je v textu podtrženo červenou pastelkou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kalinov (Slovensko)
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 22 cm, stran 36 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kompozičný šach na Slovensku (šachy)
B. Formánek
Pevná vazba, stran 231. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kristus žije s nami v cirkvi (samizdat, text slovensky) - Náš život s Kristom
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, stran 70 - tištěno oboustranně
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Slovenské výtvarné umenie obdobia národného obrodenia (Slovensko, národní obrození, malířství, sochařství, mj. J. B. Klemens, V. KLimkovič, T. Boemm, F. Kolář, J. Boda, J. Lántz)
Anna Petrová-Pleskotová
Slovenské výtvarné umenie obdobia národného obrodenia : zrod slovenskej národnej školy výtvarnej / A..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Robotnícke hnutie a 40. výročie Slovenskej republiky rád (Slovensko, text slovensky)
Brožovaná, stran 84 + obr. příloha, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Antropogénne vplyvy va vývoj krajiny maloplošných chránených území (text slovensky)
Pavel Hronček
Brožovaná, stran 136. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Muzeum mesta Bratislavy
Bratislava, nedatováno.
Stav uvnitř dobrý, desky odřené a zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vysoké Tatry. Výber horolezeckých výstupov (horolezectví, text slovensky, Slovensko)
Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 306
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cisárovná Alžbeta a muži [Habsburkové, Sisi, Sissi, manželka Františka Josefa I.] - text slovensky
Sigrid-Maria Grössingová
Původní pevná vazba s přebalem, stran 247, rozměr: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jozef Božetech Klemens (slovenský malíř) -Slovensko, text slovensky
Július Kálmán
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, stran textu 21 + obr. příloha - 16 vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mária Terézia - medzi trónom a láskou (text slovensky) Marie Terezie
Gabriele Marie Schuster
Vydal Ikar, Bratislava 2018. Pevná vazba s obálkou, stran 373, druhé vydání, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Balneologický spravodajca 1993-1994 (Slovensko, lázně, lázeňství)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 282, vydání první.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Sprievodca po Národnom cintoríne (Slovensko)
P. Halaška, Ž. Bukovská
Brožovaná, rozměry: 13 x 25 cm, stran 242 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý. V seznamu je zaškrtáváno a vpisky tužkou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021