SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderná slovenská kresba [Majerník, Želibský, Benka, Koloman Sokol, Laluha, Galanda, Hložník ad.] - natržený přebal
Eva Šefčáková
Tatran, Bratislava 1967.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, odřený a lehce zašpiněný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Tatry (Slovensko)
František Kele
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Vydání první, stran 135. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
O Kazovi, ktorý si hľadal domček (text slovensky)
Zoya Ledecká
Zoya Press, Bratislava 2013. Pevná vazba, stran 44, rozměry: 20,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Carte Blanche (James Bond - agent 007, text slovensky)
Jeffery Deaver
Vydal Ikar, Bratislava 2011. Pevná vazba s obálkou, stran 399, rozměry:15,5 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Spartakus, ročník I., číslo 11/1922. Krajinský orgán Federovaných robotnickych telocvičných jednot na Slovensku (1. republika, noviny, časopis)
Koloman Deutsch (red.)
Přehnuté složky, strany 145-160, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený, rohy jsou přehnuté
300Kč
Bez daně: 300Kč
Moc a šťastie (Habsburkové) - text slovensky
Sigrid-Maria Grössingová
Ikar, Praha 2011. Pevná vazba, stran 214, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prírodné výtvory a zaujímavosti stredoslovenského kraja (text slovensky)
J. Galvánek, P. Janáčik, J. Mazúrek
Pevná vazba, stran 164 rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nový hlas, ročník IV., číslo 3-4/1936. Revue pre sociálne a kultúrne otázky (text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, strany 35-64
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Pravda, ročník VII., číslo 17/196. Denník KSČ pre Slovensko (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Strav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zborník východoslovenského múzea v Košiciach, XXIX./1988 (Košice)
Brožovaná, stran 188, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Príhody Sherlocka Holmesa (text slovensky)
A. Conan Doyle
Poloplátěná vazba, stran 137, rozměry: 13 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Nitra a okolie (Slovensko)
Marta Vozárová (sestavila)
Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 184 stran + přílohy.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nový hlas, ročník III., číslo 4/1935. Revue pre sociálne a kultúrne otázky (text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, strany 50-64
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Výročná zpráva okresného výboru KSS v Nitre (komunistická literatura) - Slovensko, text slovensky, Nitra
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 40
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář. Zadní roh obálky je přehnutý
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dějiny Slovenska [Slovensko, Uhry; Edice Dějiny států, NLN]
Dušan Kováč
Nakl. Lidové noviny, Praha 1998. Edice Dějiny států. Původní pevná vazba, 17 x 22 cm, 422 str. včetně obr. materiálu.
Pěkný stav. Podpis pův. majitele.
599Kč
Bez daně: 599Kč
 
Valentinská © 2021