SLOVENSKO

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z dejín vied a techniky na Slovensku, X.
Vydav. Slovenskej akadémie vied, Bratislava 1984.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a odřený (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Domov a svet, číslo 8/1945. Ľudový obrázkový časopis (text slovensky)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 30 x 43, stran 12
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tajomný jazyk kostolov a katedrál [slovensky, kostely, katedrály]
Richard Stemp
Bratislava 2012
Stav velmi dobrý viz foto.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zaprášené duše (text slovensky)
Tomáš Hlaváč
Slovart, Bratislava 2013. Pevná vazba s obálkou, stran 173, rozměry: 14 x 22 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svadobná stávka (série: Nevesty Blackwaterovcov, text slovensky)
Jane Featherová
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 2014. Pevná vazba, 271 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Dějiny spisovné slovenštiny po dobu Štúrovu
Albert Pražák
Praha : G. Voleský, 1922.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek lehce otřepené. Nerozřezáno. Uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Pohronský socialista, číslo 25/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovenský deník (23. 11. 1938) - 1. republika, noviny, text slovensky
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Stran 6.
Stav dobrý, ušpiněné se skvrnkami a otřepené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Cudzinec v dome (text slovensky)
Shari Lapenová
Fortuna Libri , 2018. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21,5 cm, 283 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mary Wardová (slovensky)
Henrietta Petersová
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 806 stran.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Pohronský socialista, číslo 21/1925 (1. republika, staré noviny) - text slovensky
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 42 cm, 4 strany.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Emil Filla - Zbojnické piesne slovenského ľudu
Čestmír Berka
Emil Filla : zbojnické piesne slovenského ludu / Čestmír Berka ; z čes. prel. Viera Šabíková, Bratis..
Přebal po okrajích zažloutlý a natržený. Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Knížka o životě Ľudovíta Štúra (Ľudovít Štúr - Slovensko)
Zdenka Sojková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 277.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Poniky, 700 ročné (text slovensky) - Slovensko
Ján Zemko (sestavil)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 368 + 156 stran bar. přílohy, vydání první, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Výbor z poezie Vladimíra Roya (text slovensky)
Pevná vazba, stran 78, rozměry: 13,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pole, strom, kríž... a monitor: K archetypálnym symbolom v súčasnej kultúre (text slovensky)
Eva Pariláková
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre 2008. Brožovaná, 130 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021