UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Muzeum umění Olomouc 2009. Kniha formátu 4°, měkká vazba, 28 cm, 191 stran, barevná vyobrazení.
Výborný stav, nová kniha.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vyd. Arbor vitae a Západočeská galerie v Plzni, 2013, 496 stran, formát 31 x 24 cm, 4°, vazba typu flexo (poloměkká), celobarevná, velké množství vyobrazení.
Výborný stav, nová kniha.
1 369Kč
Bez daně: 1 369Kč
Bez daně: 1 369Kč
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Academia, Praha, 2014. Brožovaná, A5, 334 stran.
Výborný stav, nová kniha.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Pořádá Art Centrum, Praha 1989. Grafická úprava Aleš Krejča. Stran cca 26. Původní brož
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, Praha 1953. Edice Současné umění, sv. 11.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Barrister & Principal, Brno 2016.
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakl. Titanic, Praha 2012.
Výborný stav (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Původní měkká vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 32 stran, množství reprodukcí + signovaná grafická příloha (Tulipán).
Stav velmi dobrý, přebal lehce ušpiněný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
ARTeFACT, Praha 2002.
Výborný stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Regionall, Plzeň 2011. Pevná vazba s přebalem, rozměr 23x16 cm, 160 stran, křídový papír.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Muzeum Těšínska, 2011. Původní brožovaná, stran 98 včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Muzeum města Brna, 1997.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Muzeum města Brna, 1997.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Opava - Praha, Slezska univerzita - KANT (Karel Kerlicky), 2003. ISBN 10: 8072482106.
Velmi dobrý stav. / Very good condition.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha, KANT - Uměleckoprůmyslové muzeum 2017, 1. vydání, brožovaná vazba, 280 stran, 18 x 21 cm.
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Zobrazeny položky 2993 až 3008 z 17576 (1099 stránek)
Zákazníci sk






![Příběhy šumavských sklářů [Obsah: dějiny šumavského sklářství, sklo, sklárny, Šumava] Příběhy šumavských sklářů [Obsah: dějiny šumavského sklářství, sklo, sklárny, Šumava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/495500-pribehy-sumavskych-sklaru-14906205581-1024x1024.jpg)

![Od renesance po modernu 1900-1945 (Muzeum města Brna [Brno], výtvarné umění, sochařství, malířství, mj. J. Král, A. Procházka, E. Králík, J. Šíma, F. Foltýn, E. Filla, A. Loos, B. Matal, B. Lacina, V. Makovský) Od renesance po modernu 1900-1945 (Muzeum města Brna [Brno], výtvarné umění, sochařství, malířství, mj. J. Král, A. Procházka, E. Králík, J. Šíma, F. Foltýn, E. Filla, A. Loos, B. Matal, B. Lacina, V. Makovský)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/495561-od-renesance-po-modernu-14906325861-1024x1024.jpg)
![Od renesance po modernu 1570-1900 (Muzeum města Brna [Brno], výtvarné umění, sochařství, malířství, mj. Jan van Scorel, O. Schweigl, Jan van Huysum, J. N. Gebhardt, D. Skutecký) Od renesance po modernu 1570-1900 (Muzeum města Brna [Brno], výtvarné umění, sochařství, malířství, mj. Jan van Scorel, O. Schweigl, Jan van Huysum, J. N. Gebhardt, D. Skutecký)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/495562-od-renesance-po-modernu-1-14906326951-1024x1024.jpg)
![Modelový dům Arnoštka Roubíčková : Praha 1909-1943 [móda, dámské šaty, krejčovský salon, kostýmy] Modelový dům Arnoštka Roubíčková : Praha 1909-1943 [móda, dámské šaty, krejčovský salon, kostýmy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/495918-modelovy-dum-arnostka-rou-14908732011-1024x1024.jpg)