UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Renzo Piano - Fondation Beyeler : ein Haus für die Kunst
Fondation Beyeler (hrsg.)
Basel - Boston - Berlin: Birkhäuser - Verlag für Architektur 2001, 2. Auflage, ISBN 10: 376436274X.
 
550Kč
Bez daně: 550Kč
Acta Musei Nationalis Pragae, řada A - Historie - sv. XXX., čís. 5, 1976 (historie, archeologie, mj. R. Turek - Libice. Pohřebiště na vnitřním hradisku)
Helena Johnová
Brožovaná, průběžné stránkování 249- 316 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Úloha umění v dnešní době (Lyra Pragensis, 31. května 1997)
Josef Krček
Skromný příspěvek k 30. výročí založení Lyry Pragensis. Praha: Nadace Lyry Pragensis, 1997. Číslovaný výtisk, č. 197/200.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Jacques Lipchitz – monografie [francouzský sochař, kubismus, sochy, sochařství, plastika]
Petr Wittlich
Nové prameny, sv. 61. Nakl. čs. výtvarných umělců, Praha 1966.
Dobrý stav, obálka nepatrně natržená a lehce odřená(viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bohumil Eliáš - Sklo, obrazy, kresby [umělecké sklo, sklář, sklářství]
Praha : Středoevropská galerie a nakladatelství, 1994.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zdenek Seydl - Grafika (edice: Současné profily, sv. 10) (výstavní katalog, grafika, ilustrace, biografie)
Miroslav Lamač
Nakl. Českoslovensých výtvarných umělců, Praha 1958. Současné profily 10. Brožovaná, s původním přebalem, formát A5, 32 stran s 29 vyobrazení. Rozměry: 15 x 21 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plavby po tmavě vínovém moři. Historie a význam řecké kultury (Staré Řecko, antika, kulturní dějiny)
Thomas Cahill
Pragma, Praha 2009. Pevná vazba. Stran 259. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vzpomínka na Prahu [Obsah: město Praha, stavební dějiny a proměny města, architektura, umění]
Václav Mencl, Emanuel Poche
Poláček, Praha 1949. Poloplátěná vazba s přebalem, stran 202 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, přebal v horní části lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražský sborník historický XXVI. (Praha, historie, mj. Založení komendy johanitů na Malé Straně; Pražští primátoři 1784-1993; Několik poznámek k odsunu německého obyvatelstva z Prahy v r. 1946)
Václav Ledvinka
Původní pevná vazba s přebalem, 224 stran textu, 16 stran čb. obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
La Nuova rivista italiana di Praga. Rivista dell'Instituto Italiano di Cultura di Praga. Anno VI, n. 2, 200 / n. l, 2001 / Nový italský časopis v Praze. Rok VI, c. 2, 2000 / c. l., 2001
Ruggera, Alessandro (ed.)
Časopis Italského kulturního institutu v Praze, Praga: Istituto Italiano di Cultura di Praga 2001
Rohy desek nepatrně otlačené, jinak výborný stav.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Noc (cyklus ilustrací, grafika, bibliofilie, symbolismus)
Emil Holárek
Nakl. Bedřicha Kočího, Praha 1903.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021