UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ledacos (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek
Brožovaná, s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 183 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně zažloutlé. Hřbet v dolní části natržený. Uvolněné složky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Fotorok 59 - Umělecká fotografie v Československu, přehled tvorby za rok 1959 - Miroslav Hák, Ladislav Sitenský, Jan Lukas, Karel Ludwig, Karol Kállay ad.)
Hoffmeister, Adolf - Prošek, Josef
Praha, Orbis 1960, řada Knihovna nové fotografie, 1. vydání.
Přebal na okrajích trochu odřený a na hřbetu nepatrně natržený, uvnitř nepoškozená, celkově velmi pěkný stav.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Arno Nauman (edice: Grafické zjevy, sv. III.) [bibliofilie, grafika a podpis Arno Nauman, mj. i portrét Bedřich Smetana]
J Šťastný
Vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha, 1941. Šitá brožura v papírových deskách, asi 30 stran, 20 x 28 cm.
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná, osluněná na hřbetě, viz foto.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Viktor Stretti (edice: Grafické zjevy, sv. V) [monografie, podpis Arthur Novák a podpis a ilustrace Viktor Stretti]
Arthur Novák (podpis)
Vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha, 1942. Šitá brožura v papírových deskách, asi 30 stran, 20 x 28 cm.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Impressionismus. Wie das Licht auf die Leinwand kam [Impresionisums. Jak se světlo dostalo na plátno, katalog ke stejnojmenné výstavě]
Schaefer, Iris - Saint-George, Caroline von - Lewerenz, Katj
Wien, Albertina / Milano, Skira Editore 2009, původní brožovaná vazba, 311 stran s 288 fotografiemi a reprodukcemi, 24 x 28 cm, text je v němčině.
Výborný stav. / Perfekter Zustand.
1 650Kč
Bez daně: 1 650Kč
Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix]
Ludvík Kundera
Jazzpetit, č. 13. Jazzová sekce, 1983.
Dobrý stav, lehce odřená obálka(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slavné obrazy [Rozbor a výklad nejznámějších obrazů na světě]
Robert Cumming
Knižní klub, Praha 2008.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dadaismus (umění)
Dietmar Elger
Taschen / Nakl. Slovart, Praha 2004. Původní brožovaná, rozměry: 19 x 23 cm, 95 stran, množství reprodukcí.
Velmi pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Guglielmo Achille Cavellini : Italie 1965-1990
Hajek, Miroslava - Trezza Cabrales, Angela (eds.)
Praga, Istituto Italiano di Cultura 2001
Okraje stránek nepatrně zažloutlé, jinak ve výborném stavu.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Jan Pištěk : Link4pictures
Pištěk, Jan - Dostál, Martin
Rivas XT + Arbor Vitae Praha 2008.
Výborný stav, jako nová / Perfect condition, like new.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Albert Dubout (francouzský ilustrátor) (napsal Miloš Macourek; edice Humor a kresby)
Miloš Macourek
SNKLU, Praha 1962. Humor a kresby, sv.1.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Joan Miró [katalánský malíř a grafik, surrealismus, kubismus]
Rosa Maria Maletová, Eva Petrová
Odeon, Praha 1986.
Velmi dobrý stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pavel Nikolajevič Filonov (Nové prameny, sv. 62, umění, malířství)
Jan Kříž
Nakladatelství českých výtvarných umělců, Praha 1966.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Ota Janeček - grafika (Příloha sborníku grafického umění Hollar XXXII, číslo 1) [soupisový katalog, soupis uměleckého díla]
Petr Hartmann
Vydalo SČUG Hollar, 1961, Praha. Brožura, 20 x 28 cm, 14 stran.
Pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021