UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Galerie Československého spisovatele, Praha 3. - 29. dubna 1957. Původní brož, cca 12 stran s reprodukcemi.
Obálka mírně zašpiněna. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
XVII. výstava Pošovy galerie, 24. září - 17. října 1943. Stran cca 32. Původní brož. Stav pěkný.
Obálka nepatrně zašpiněna a ve hřbetě natržena. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Academia, Praha, 1989.
Velmi dobrý stav, uvnitř ojediněle podtrháváno tužkou, přebaly opotřebené, v rozích natržené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Kruh přátel umění při Městské galerii, Praha 1961.
Linořezy v dobrém stavu, obálka zašpiněná, lehce natržená a odřená (viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha, Atelier ŠČIGOL 2007, 16. publikace, 1. vydání, překlad do angličtiny Kateřina Hilská.
S podpisem M. Ščigola na patitulu, výborný stav, jako nová. / With M. Ščigol's siginiture, perfect condition, like new.
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Edice České divadlo. Vydal Divadelní ústav, Praha 1996.
Velmi dobrý stav(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, KANT 2016, 1. vydání, překlad do angličtiny Gwendolyn Albert. Pevná vazba, 132 stran, 21 x 23 cm, text souběžně česky a anglicky. / Hardcover, 132 pp, 21 x 23 cm, texte simultaneously in Czech
Kniha je nová. / Book is new.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydává Paternoster, Praha.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství KANT ve spolupráci se Svazem českých divadelních ochotníků, Praha 2016, 1. vydání. Pevná vazba, 228 stran, 21 x 23 cm.
Kniha je nová- výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, KANT, 2016. 1. vydání. Vazba flexi, 160 stran, 24 x 28 cm, text souběžně česky a anglicky / Softcover, 160 pp, text simultaneously in Czech and English.
Velmi dobrý stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vydal spolek českých bibliofilů k umělcovým osmdesátinám v Praze, 1981. Volné složky v papírové obálce, 12 x 24 cm, 141 stran.
Velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Nakl. Petrklíč, 1995.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, Praha 1954.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně odřená, zašpiněná a nepatrně natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Metafora, 2006. Původní měkká vazba, rozměry: 10 x 21 cm, 205 stran, množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brno: Atlantis 1998, 1. vydání
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hamburg - Paris: Dr. Jörn Günther Antiquariat - Librairie Thomas-Scheler 2002
Hrany desek nepatrně otlačené, jinak nepoškozená, velmi pěkný stav.
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Zobrazeny položky 2929 až 2944 z 17570 (1099 stránek)
Zákazníci sk



![Dějiny českého výtvarného umění II/1+2 (2 svazky)[renesance a baroko v Čechách a na Moravě, renesanční a barokní architektura, sochařství, malba, umělecké řemeslo, starožitnosti, obrazy, porcelán, sklo, sochy, rudolfinský manýrismus, Rudolf II. rokoko]Hol Dějiny českého výtvarného umění II/1+2 (2 svazky)[renesance a baroko v Čechách a na Moravě, renesanční a barokní architektura, sochařství, malba, umělecké řemeslo, starožitnosti, obrazy, porcelán, sklo, sochy, rudolfinský manýrismus, Rudolf II. rokoko]Hol](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/484988-dejiny-ceskeho-vytvarneho-17367611851-1024x1024.jpeg)
![Činoherní klub 1965-1972 - Dramaturgie v praxi [divadelní tvorba] Činoherní klub 1965-1972 - Dramaturgie v praxi [divadelní tvorba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485245-cinoherni-klub-1965-1972-14810212011-1024x1024.jpg)


![Fenomén českého loutkářství [ loutky - loutkové divadlo ] Fenomén českého loutkářství [ loutky - loutkové divadlo ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/485368-fenomen-ceskeho-loutkarst-14812027021-1024x1024.jpg)

![Obrazy a plastiky výtvarných umělců druhé poloviny 20. století [Obsahuje: malba, obrazy, malířství, sochařství, mj. i Anderle, Bauch, Born, Komárek, Zoubek] Obrazy a plastiky výtvarných umělců druhé poloviny 20. století [Obsahuje: malba, obrazy, malířství, sochařství, mj. i Anderle, Bauch, Born, Komárek, Zoubek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485572-obrazy-a-plastiky-vytvarn-14812874781-1024x1024.jpg)

