UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Uvnitř dobrý stav, desky lehce vyšisované (viz obr.).
Dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl H&H, Jinočany 1999.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
SPN, Praha 1953.
Stav dobrý (viz obr.). Obálka v krajích lehce vyšisovaná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Taschen / Nakl. Slovart, Praha 2003. Původní brožovaná, rozměry: 19 x 23 cm, 96 stran, množství reprodukcí.
Velmi pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Polopergamenová vazba, stran 58, rozměry: 16 x 24 cm. Kniha vložena do papírového pouzdra.
Stav velmi dobrý. Podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Kvasnička a Hampl, Praha 1930.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, spodní roh obálky nese stopu po přeložení.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná s původní obálkou, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Uvolněné složky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 134 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Uvolněné složky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Nakladatel: Academia. Rok vydání: 2004.
Výborný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 14 x 22 cm, 129 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce odřená a ve hřbetu mírně potrhaná. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 16 x 16 cm; 361 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Listy volně vloženy do desek, rozměry: 18 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka nepatrně odřená.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 25 cm, stran 80 - včetně velkého množství obr.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 25 cm, stran 80 - včetně velkého množství reprodukcí. Vydání první.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Galerie hl.m. Prahy, Staroměstská radnice, 1993. Původní brož, rozměr: 30 x 21 cm, text + reprodukce.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2913 až 2928 z 17570 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Romantismus a Čechy [Témata a symboly v literárních a kulturních souvislostech] Romantismus a Čechy [Témata a symboly v literárních a kulturních souvislostech]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/483744-romantismus-a-cechy-14794633931-1024x1024.jpg)







![Jan Zrzavý [monografie; Academia 2004, český moderní malíř] Jan Zrzavý [monografie; Academia 2004, český moderní malíř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/484600-jan-zrzavy-monografie-aca-17483420541-1024x1024.jpg)

![Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby] Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/484644-vlastovka-ktera-ma-geomet-14801477301-1024x1024.jpg)



