UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 191 stran.
Stav dobrý, obálka lehce odřená, hřbet mírně potrhaný, podpis původního majitele, uvolněné složky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní galerie v Praze. Původní brož, 8°, 95 stran.
Výborný stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Nádorní galerie v Praze, 2016.
Nová kniha. Perfektní stav - zataveno ve fólii!
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Slovart, Praha 2005.
Přebal lehce poškrábaný a vepředu natržený (viz náhled), jinak velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha , Odeon, 1985. Spolupracovala Marie Zábranská ; fotografie J.M. Boháč, Helena Machálková, Jiří Hampl. 249 stran, křídový papír. A4. Celoplátěná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav(viz foto).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 25 cm, 200 stran s čb. ilustracemi a fotografiemi.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Městské divadlo na Královských Vinohradech - Ročenka Kruhu solistů. 1929.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vyd. Gallery, Praha 2002. Pevná vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Gallery, Praha 2002. Pevná vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Gallery, Praha 2002. Pevná vazba, 8°, 221 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran cca 50, rozměry: 23 x 19 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nákladem Manesu v Praze, 1947-48.
Obálka u sešitu 1 zašpiněná, odřená a natržená, hřbet zpevněný průhlednou páskou; u ostatních čísel hřbety lehce odřené a obálky nepatrně zašpiněné. Velmi slušný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem Manesu v Praze, 1947-48.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo Československé filmové nakladatelství, Praha 1948. Vydání I.
Dobrý stav, obálka lehce natržená. Vazba nepatrně uvolněná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo Uměleckoprůmyslové museum, Praha 1955 jako 1. svazek Odborných katalogů sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.
Obálka nepatrně odřená, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Basel - Boston - Berlin: Birkhäuser - Verlag für Architektur 2001, 2. Auflage, ISBN 10: 376436274X.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Bez daně: 550Kč
Zobrazeny položky 2961 až 2976 z 17576 (1099 stránek)
Zákazníci sk







