UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tělo a tělesnost v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století]
Taťána Petrasová, Pavla Michalíková
Nakl. Academia, Praha, 2010. Brožovaná, 8°, 380 stran, rozměr: A5,.
Výborný stav, nová kniha.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Zločin a trest v české kultuře 19. století [plzeňský sborník - česká kultura, literatura a umění 19. století]
Lucie Peisertová, Václav Petrbok (eds.)
Nakl. Academia, Praha, 2011. Brožovaná, 8°, rozměr: A5, 392 stran.
Výborný stav, nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Současná umělecká díla v krajině - Průvodce (sochy, umělecké objekty apod.)
Radek Mikuláš, Dagmar Šubrtová, Radoslava Schmelzová
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 288 stran, brožovaná, . Edice Průvoce
Výborný stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Vergangene Zukunft. Tschechische Moderne 1890 bis 1918 [minulá budoucnost Česká moderna, katalog ke stejnojmenné výstavě]
Pichler, Cathrin - Vlček, Tomáš
Gerd Hatje 1993, texty napsali Lenka Bydžovská, Tomáš Vlček, Petr Wittlich, Vojtěch Lahoda a Karel Srp. Text je v němčině. Původní brožovaná vazba, 205 stran s mnoha reprodukcemi, 24 x 29 cm.
Rohy desek a jedno místo na okraji desek trochu otlačené, jinak ve výborném stavu. / Deckelecken u. eine Stelle am Deckelrand leicht bestoßen, sonst tadellos.
410Kč
Bez daně: 410Kč
Milan Knížák (názory) 1995 - 1964
Vydalo nakladatelství Vetus Via, Brno 1996. Původní brož, 8°, 480 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Čtení o Lužici [Lužice]
Ludvík Kuba
Vydavatelstvo Družstevní práce Praha 1925.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené (viz foto), část s textem zažloutlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kniha protokolů pražského malířského cechu z let 1600-1656
M.Halata (ed.)
Vydala Academia, Praha 1996. Vydání první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cyril Bouda - monografie a soupis grafického díla (+ 3x grafika)
Loriš, Jan
Praha : V. Petr 1949, poloplátěná dobová vazba, 73 stran textu + obrazová příloha, 19 x 26,5 cm
Horní ořízka nepatrně ušpiněna, jinak výborný stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Současné divadlo u Slovanů. Z cyklu přednášek "Současná slovanská kultura" (edice: Přednášky Slovanského ústavu v Praze) (Slované, mj. Čechov, Dostojevskij, Gogol, Mejerchold)
O. FIscher, J. Páta et al.
Nákladem Slovanského ústavu, Praha 1932.
Velmi slušný stav, obálka odřená a v krajích otřepená(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Revelations. Zjevení (Robert Horvitz, výstavní katalog, kresby; Galerie Pecka)
Vlasta Čiháková -Noshiro
Praha 1999.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Arthur Grottger. Jeho láska a dílo (edice: Práce Slovanského ústavu v Praze, sv. 10) (malířství, Polsko)
Fr. Táborský (ed.)
Nákladem Slovanského ústavu, 1933.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Další posezení s Janem Burianem, aneb, Třicet televizních rozhovorů s neobyčejnými lidmi a o tom, co se dělo kolem (Jan Burian, rozhovory, mj. D. Vávra, V. Cílek, V. Cepl, I. Wernisch)
Jan Burian - Jitka Kulhánková
Nakl. Dokořán, 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 22 cm, 305 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Ochrana památek 1959 (Památková péče, Praha, mj. V. Píša - Památková péče a kulturní revoluce; V. Lorenc - Nové Město pražské; A. Kubíček - O pražské asanaci; Jak se Praha regulovala; Poslední řetězový most v ČSR)
kolektiv autorů
Vydal Orbis, Praha 1959. Stran 134, vydání první, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka lehce zažloutlá a mírně ušpiněná. Na hřbetu název knihy napsaný fixou, uvolněné složky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Voskovec a Wachsmanni (z rodinné kroniky a dopisů)
A.Borovičková (ed.)
Nakl.Lidové Noviny, Praha 1996.
Velmi dobrý stav, přebal lehce pomačkaný (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021