PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Houby bez plodnic- kvasinka pivní a plíseň - přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papír, nataženo mezi dřevěné laťky.  Dobrý stav, viditelně st..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Lidová čítanka Svazu osvětového (literatura, učebnice, mj. Ilias a Odyssea, Středověká lyrika)
J. Horčička, J. V. Klíma
J. Otto, Praha, 1907.
Dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto). Stránky zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Archeologické rozhledy roč. XLV - 2/1993 (Archeologie, mj. Listové hroty v Čechách; Přemyslovská a děpoltická Kouřim podle výzkumů z let 1967-77, Slovanská osada v Ústí n. Labem)
Jiří Hrala (redaktor)
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 165-364 včetně obr.
Velmi dobrý stav. Lehce vyšisovaný hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plevele (Obrazový soubor; výukové tabule, škola, rostliny, ilustrace Edita Plicková, mj. Svízel, Hořčice, Blín černý, Lilek černý)
Antonín Altmann
Vydaly Učební pomůcky n. p., Praha, 1968. Třináct volných listů v papírové obálce, 42 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i listy jsou mírně ohmatané, nepatrně opotřebované na okrajích, na obálce je fixou napsané inventární číslo; viz foto.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Encyklopedie vína (víno, vinařství)
Christian Callec
Rebo Productions, Praha 2002. Dotisk 3. vydání.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Santal. Jaro – léto 1994. Jóga, duchovní nauky, léčitelství, psychická energie, akupresura, zdravá výživa, léčivé rostliny (alternativní medicína, léčitelství)
Vydal Santal, nakladatelství Střediska jógy Králův Háj. Stran 111. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
stav velmi dobrý (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Einsteinův názor o světě (edice: Za vzděláním) (Albert Einstein, fyzika)
Vladimír Ryšavý
Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Knižnice Za vzděláním, sv. 126.
Obálka zašpiněná a natržená, uvnitř dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Svět moderní chemie (Atom a sluneční soustava, Elektrony a elektřina, Molekuly; věnování a podpis A. Červín)
A.Červín-podpis
V Praze : Práce, 1946
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pod hradbou Himaláje, aneb Hledání Šangri-la
Soňa, Zdeněk a Michal Thomovi
Mladá fronta, Praha 2005.Stran 274.Bohatý obrazový materiál. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zdraví z klášterní lékárny (Fyzioterapie, Alternativní lékařství)
K. Saum, J. G. Mayer, B. Uehleke
Původní pevná vazba, rozměry: 19 x 25 cm, 176 stran - včetně obr.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Uncommon sense. The Heretical Nature of Science (Kacířská povaha vědy, věda)
Alan Cromer
Oxford University Press 1993. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, stran 240.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pracovní methody stachanovských vrtných čet (edice: Průkopníci socialistické práce, sv. 68) (Stachanovci, vrtači, geologie)
L. Boguslavskij, E. Jegorov, I. Pesin
Práce, vyd. ROH, Praha 1952. Původní sešit, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 28 stran.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dějiny astronomie
H. Couper, N. Henbest
Euromedia Group, Knižní klub v edici Universum, Praha, 2009. Vydání první.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pozoruhodné stromy Prahy. Průvodce po památných a významných stromech Prahy.
Rudl, Aleš
1. vydání, brožovaná, 272 stran, barevné fotografie, formát velká 8°, ISBN 978-80-7277-535-4, vyd. L..
 
315Kč
Bez daně: 315Kč
Návrat do nebe=Return to heaven (Tibet, Himálaje, fotografie Karel Medulán)
Karel Medulán
D-System, RTP Publicity, Brno, 2001.
Uvnitř výborný stav, přebal lehce zašpiněný(viz foto) .
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021