PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1937.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Knižní expres, Ostrava 2007, .původní pevná vazba, 247 stran - včetně obr., rozměry: 18 x 25 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
RYBKA Publishers, 1999. Původní vazba s přebalem, 308 stran, vydání 2., rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
IV. přehlédnuté vydání. Nákladem profesorského nakl., Praha 1936.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, stran 78, vydání první, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní vazba s obálkou, 150 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 170 stran, čb. obrázky v textu.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká astronomická společnost, nedatováno.
Stav dobrý( viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 121-232
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 601-720.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 545-726.
Velmi dobrý stav. Obálka a hřbet lehce odřené.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 241-360
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 120.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 602-748.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 481-600
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, průběžné stránkování 467-590.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 785 až 800 z 5565 (348 stránek)
Zákazníci sk








![Archeologické rozhledy XLI - 1989, č. 6. (archeologie, mj. Dvě raně středověká kování z Pražského hradu [Praha - Pražský hrad]) Archeologické rozhledy XLI - 1989, č. 6. (archeologie, mj. Dvě raně středověká kování z Pražského hradu [Praha - Pražský hrad])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/482384-archeologicke-rozhledy-xl-14786808411-1024x1024.jpg)


![Archeologické rozhledy XLI - 1989, č. 1. (archeologie, Příspěvky k ekonomice českých keltů [keltové], Kamenictví a distribuce žernovů) Archeologické rozhledy XLI - 1989, č. 1. (archeologie, Příspěvky k ekonomice českých keltů [keltové], Kamenictví a distribuce žernovů)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/482428-archeologicke-rozhledy-xl-14786877951-1024x1024.jpg)


