PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Návody k ochraně ovocných kultur před škodlivými činiteli (ovocnářství, ochrana rostlin, škůdci)
Ctibor Blattný
...činitely. Vydalo nakladatelství Novina, Praha 1938. Stran 142, se šesti obrázkovými tabulkami a 1..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Les. Život a význam našich lesů (edice: Sbírka přednášek a rozprav, sv. 7) (Lesnictví, biologie)
Alfred Hilitzer
Sbírka přednášek a rozprav, řada 1, svazek 7. Nákladem Jednoty československých matematiků a fysiků,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fysický zeměpis. 1. díl. Ovzduší a vodstvo (učebnice, podnebí, atmosféra, proudění, moře)
F. Vitásek
Ovzduší a vodstvo. Melantrich, Praha 1934. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 288 stran, 4°, ulo..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nahá opice. Zoolog studuje lidského živočicha (edice: Máj, sv. 163) (zoologie, biologie, primáti)
Desmond Morris
Nakladatelství Mladá fronta - Naše vojsko - Smena, edice Máj sv. 163. Praha 1971. Původní celoplátěn..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Podmaňování přírody. Voda, krajina a vytváření moderního Německa (Německo, krajina, vodní stavby, Rýn)
David Blackbourn
Voda, krajiny a vytváření moderního Německa. BB/art, Praha 2009. Původní vazba s přebalem, 8°, 446 s..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rozmary erotismu
F. K. Bakule
II. vydání. Kvasnička a Hampl, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 154 stran, obr. přílohy. ..
Dobrý stav, přebal odřený a potrhaný, knižní blok rozlomen na dvě části.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tak jako dinosauři. Hromadná vymírání druhů a život na Zemi (edice: Aliter, sv. 23) (biologie, přírodní katastrofy)
Eric Buffetaut
Dokořán a Argo, Praha 2005. Edice Aliter. Původní vazba s přebalem, 8°, 198 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dobrodružství barvy [barva, barevné kombinace,vliv barvy ,výtvarné umění ,složení atd]
Ivana Brožková
SPN, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 284 stran.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše jehličiny [jehličnany, jehličnaté stromy - tis, jalovec, jedle, kosodřevina, smrk, borovice, modřín, botanika]
Jaroslav Nauman
Vydal Jan Štenc, Praha 1925. Strany nečíslovány. Původní pevná vazba.
Hřbet desek mírně vyšisovaný. Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše jehličiny [jehličnany, jehličnaté stromy - tis, jalovec, jedle, kosodřevina, smrk, borovice, modřín, botanika]
Jaroslav Nauman
Vydal Jan Štenc, Praha 1925. Strany nečíslovány. Původní pevná vazba.
Hřbet desek mírně vyšisovaný. Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Váš pes - Všestranný průvodce pro chovatele psů, péče o psy, o jejich zdraví a chování. (chov psa ,výcvik, plemena, krmení)
David Taylor
Vydali Prúdy 1992, mimo edice. Stran 287 - včetně obr. materiálu, rozměry: 16 x 22 cm, první vydání. Původní pevná vazba.
Stav dobrý (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Myslivost Podblanicka
Josef Bobek (redaktor)
Vydal OV ČMS v Benešově u Prahy 1970. Původní brož s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 162 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, nesouvisející věnování.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zpráva Komise pro globální řízení. Naše globální sousedství (globalizace, mezinárodní vztahy, politika, ekonomika)
Vydala Rada pro mezinárodní vztahy, Praha 1995. Původní brož, vydání první, 426 stran. Rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav (viz foto), na straně poslední poznámky tužkou, podtrženy pastelkou a zvýrazňovací fixou!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rovnováhou ke zdraví. Úvod do tibetské medicíny (Tibet, orientální medicína, esoterika)
Y. Donden
CAD Press, nedatováno. Původní brož, 8°, 171 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Základy formální logiky (logika, učebnice, myšlení, matematika)
Vl. Janák
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 235 stran.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Utajené dějiny podnebí
Jiří Svoboda
Levné knihy, 2009. Původní brož, 8°, 263 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021