PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyšehrad, Praha 1949.
Nerozřezané stránky! Obálka nahoře ve hřbetě odřená. Jinak dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1949. Původní poloplátěná vazba s přebalem , 8°, 175 stran, čb. fotografie v textu.
Přebal potrhaný a odřený, na deskách skvrny od polití, dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní zamědělské nakladatelství, Praha 1983 ve sbírce Živočišná výroba. Vydání druhé, doplněné, stran 288. Původní brož, měkká vazba.
Desky ve hřbetě a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem Zemského Ústředního Spolku Jednot Učitelských v král. Českém, nedatováno. Průvodce vědou a ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladá fronta, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Surovárenské cukroviny. SNTL, Praha 1975. Původní brož, malá 8°, 167 stran. Obálka lehce zašpiněná (..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Surovárenské cukroviny. SNTL, Praha 1975. Původní brož, malá 8°, 167 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Surovárenské cukroviny. SNTL, Praha 1975. Původní brož, malá 8°, 167 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
BOHEMIA, Praha 1996. Původní vazba, 8°, 225 stran. Pěkný stav (viz foto)!
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Čestlice, nakladatelství Rebo Productions CZ 2001, s. 320.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dvacáté století očima německého fyzika. UK, Praha 2006. Původní brož, 8°, 116 stran. Pěkný stav (viz..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zpráva Komise pro globální žízení. Vyd. Rada pro mezinárodní vztahy, 1995. Původní brož, 8°, 426 str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Argo a Dokořán, 2014
Původní vazba s přebalem, 8°, 263 stran. Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo NLN, 1995. Původní brož, 8°, 187 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Návody k ochraně ovocných plodin před škodlivými činiteli. Agrární nakl. společnost. Sbírka Lepší ho..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Hejda a Tuček, Praha, nedatováno. Illustrované katechismy naučné, nauky filosofické, svazek 1. Původ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 673 až 688 z 5565 (348 stránek)
Zákazníci sk





![Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí] Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_447709_1-1024x1024.jpg)










