PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Turistická mapa : Trnavská pahorkatina / Senec (Trnava, turistika)
Vydala a zpracovala VKÚ, Harmanec 2003. Měřítko 1:50 000. Rozměr složené mapy 13 x 20 cm. Mapa vložena do průhledného obalu. 2 vydání.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Leonberger
Daniela Pavlovská-Kuntová
Vydala Dona, České Budějovice 2000. Původní brož, 8°, 141 stran s barevnou obrazovou přílohou.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stav světa na přelomu tisíciletí
Lester R. Brown
Vydalo nakl. Hynek, 2.sv. edice Hydra. Praha 2000. Původní brož, měkká vazba, vydání první, stran 380, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Moudrosti lidových léčitelů
kolektiv autorů
Vydalo Vydavatelství a nakl. Víkend 1991. Původní brož, rozměy: 13 x 20 cm, 126 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, lehce ušpiněné (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Věda v Čechách po 20 letech
Pavel Kovář
Academia, Praha 2010. 127 stran, 8°, původní brož.
Nová kniha
60Kč
Bez daně: 60Kč
Napsáno v kameni II. Meditační zahrady, výšinné hrady, energetická místa : inspirující průvodce z cyklu Duše krajiny (menhiry, hrady, posvátné kameny, magická místa, mj. Kuks, Střekov, Ralsko, Bezděz, Házmburk)
Hana Vanická
Vydalo Nakl. Vanická Hana Praha - Achtenberg, Praha 2014. Původní brož, 80 stran s množstvím obrazového materiálu! Rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fysikální chemie v otázkách 1. (učebnice, mj. Termochemie, Reálné plyny, Kapaliny, Krystalické látky)
kolektiv autorů
Academia, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr 24x17 cm, 399 stran.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněný a odřený přebal (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Základy pěstování rostlin hospodářských (edice: Knihovna Pražských hospodářských novin, sv. IV.) (zemědělství, hnojiva, agrotechnika, skladování, semena)
J.Munzar
Nakladatel J.Otto, Praha 1909. Původní brož, 24x16 cm, 190 stran, nerozřezáno.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, hřbet natržený(viz foto). Stránky zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Atlas k rostlinopisnému klíči
F. Polívka
Nakladatel R.Promberger, Olomouc 1925. Původní brož, 24x16 cm, 83 stran. Vydání 2.
Slušný stav, obálka poškozená - zadní strana obálky chybí, vazba rozpadlá(viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Turistická mapa. Lounsko, Džbán (Louny, Peruc, Žatec, Nové Strašecí, Libochovice, Slaný, Kladno)
Vydal a zpracoval SHOCart, Vizovice 2003. Měřítko 1:50 000. Rozměr složené mapy 13 x 20 cm. Mapa vložena do průhledného obalu.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Kámen v rukodělné výrobě českého venkova [Obsah: kamenolomy, kameníci, sochaři, sochařství, kamenosochaři; boží muka, smírčí kříže, sloupy, portály, náhrobky; lidové umění, kamenné stavební prvky ad.]
Zdeněk Hanzl, Zd. Gába, Lubomír Procházka, Kateřina Sedlická
Vydalo nakl. Lidové noviny, Praha 2003. Stran 262 - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 22 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Člověk staví zázraky (edice: Technika mládeži, sv. 12) (stavebnictví, mj. silnice, akvadukt, lešení, mosty, sídliště; věnování a podpis Jiří Růžička)
Jiří Růžička - podpis!
Mladá fronta, Praha 1956. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 280 stran. Podpis autora!
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený(viz foto),
99Kč
Bez daně: 99Kč
Návod pro pozorovatele povětrnostních stanic meteorologické služby v ČSR (meteorologické stanice, mj. teplota vzduchu, vlhkost vzduchu, vítr, oblačnost, srážky, sluneční svit, tlak vzduchu, teplota půdy)
Pavel Hrubeš, Ferdinand Kocourek
Hydrometeorologický ústav, Praha 1955. Původní poloplátěná vazba, 8°, 160 stran.
Desky mírně zašpiněny a odřeny. Dobrý stav (viz foto)!
180Kč
Bez daně: 180Kč
I zvířata si pomáhají (bibliofilie, ilustrace K. Janíček)
Aug. Bartoš
Původní brožovaná. Rozměry: 15 x 22 cm, cca 30 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Metodika přírodopisu v počáteční škole (edice: Dědictví Komenského) (přírodopis)
M.N.Statkin
SPN, Praha 1953. Poloplátěná vazba, 20x15 cm, 240 stran.
Dobrý stav(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Archeologické rozhledy, roč. IV. /1952, sešit 5 (Archeologie, mj. Zjišťovací výzkum výšinných stanic u Napajedel [Napajedla]; Slovanské mohyly u Veselí nad Lužnicí; Výzkum na Týnském dvoře v Praze)
Jan Filip (red.)
Vydává Státní archeologický ústav. Praha 1952. Původní brožovaná, průběžné stránkování 385- 480 - včetně obr. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021